سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جورج کلونی فاش می کند که لباس بچه ها و همسرش امل را می دوزد!

جورج کلونی مهارت شگفت آورش را فاش می کند این بازیگر 59 ساله  روی جلد  مجله AARP  فوریه / مارس رفته  و در مصاحبه در مورد کارهایی که در خانه  با همسرش امل کلونی و دو قلوهای 3 ساله اش ، الا و الکساندر ، در دوران قرنطینه انجام داده صحبت می کند. 

“من چوب تمام فضای داخلی ، نمای بیرونی و تمام وسایل خانه را رنگ کردم. همه آن. در حال کمرنگ شدن بود ،  اینها باعث می شود احساس بهتری داشته باشم. ”

کلونی ادامه داد: “من خیلی از لباسهای بچه ها م و لباس همسرم را  که پاره شده بودند را دوختم”. کلونی ادامه داد من مدتها مجرد بودم و پول نداشتم و باید یاد می گرفتم چگونه تعمیرات انجام بدم.”

کلونی فکر می کند تمام مهارت هایش، او را به گزینه ای ایده آل برای  زنده ماندن تبدیل کرده است.

او گفت: “اگر ما در یک جزیره بودیم و شما مجبور بودید کسی را برای کمک به زنده ماندن خودتان انتخاب کنید ، من را انتخاب کنید!. “از همه دوستانم بپرسید و آنها نیز مرا انتخاب می کنند. 

گرچه کلونی مهارتهای مختلفی دارد ، اما مهارتی در اینترنت و رسانه های اجتماعی ندارد. 

او اذعان می کند: “من از اینترنت وحشت دارم “. ” اگر یک دکمه را فشار دهم و مشکلی پیش بیاید ، وحشت می کنم. وقتی صحبت از آن می شود ، من یک لودیت ( ضد تکنولوژی ) هستم.”

نارضایتی کلونی از شبکه های اجتماعی بعد از حادثه  اسکوتر 2018 بیشتر شد که مردم به جای کمک به او ازش عکس گرفتند. 

او می گوید: “من یک آدم بدبینی نیستم ، اما همیشه ، آن لحظه را  به یاد می آورم ، ا هیچ کس برای  کمک به من نیامد برای آنها بدترین لحظه زندگی من سرگرمی شده بود.”  ما در این دنیا زندگی می کنیم که همه سعی می کنند خود را جذاب یا مهم جلوه دهند. واقعیت این است: تلفن را پایین بگذارید. “

من مثلاً اسم عجیب و غریب a-a برای بچه هایمان نمی خواستم. آنها در آینده به اندازه کافی مشکل خواهند داشت. پسر یه شخص معروف و موفق بودن سخت است. “پسر پل نیومن خود را کشت. پسر گریگوری پک خودش را کشت. بینگ کراسبی دو پسر داشت که خودشان را کشتند. “”

 

با ورود دوقلوها ، کلونی و همسرش رسم  نامه نوشتن سالانه شان را شروع کردند. 

او می گوید: “حتی در قرنطینه ، من نامه ای می نویسم و ​​آن را روی میز او می گذارم ، یا او نامه ای می نویسد و آن را زیر بالش می گذارد.” “من اعتقاد زیادی به نامه دارم.”

کلونی ادامه می دهد: “من نامه هایی از پل نیومن ، والتر کرونکایت ، گریگوری پک دارم. آنها را قاب گرفته ام و در خانه ام گذاشتم .” ” این متنها احساس متفاوتی دارند. شاید این یک چیز نسلی باشد و شاید 20 سال دیگر اینطور نباشد ،

کلونی در حالی که به 60 سالگی نزدیک می شود ، حداقل هنوز دغدغه پیر شدن ندارد . 

“من شخص خاصی مذهبی نیستم. بنابراین باید در مورد زندگی پس از مرگ تردید داشته باشم. اما هرچه پیرتر می شوی ، فکر می کنی ،” خوب ، یک لحظه صبر کن. ” او می گوید: برای من بسیار سخت است که بگویم ، “وقتی این شاسی را که در آن قرار داریم تمام کردی ، کار تمام شد”. “نسخه من از آن این است که شما یک صدم پوند انرژی را می گیرید که وقتی می میرید ناپدید می شود و آن را درست در قلب نزدیکانتون قرار می دهید.”

هر چند اکنون ، کلونی به اندازه همیشه قلبا جوان  است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا