سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

سوپرایز! پاریس هیلتون به دوست پسرش کارتر، یک نقاشی دو نفره به اندازه واقعی در روز تولدش هدیه میدهد.

پاریس هیلتون با یک هدیه ویژه  تولد چهل سالگی دوست پسرش کارتر رئوم را جشن می گیرد.

هیلتون، دی جی 39 ساله ویدئویی را روز جمعه در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که سوپرایز شدن رئوم   از نقاشی به اندازه واقعی را نشان می دهد. هیلتون در این ویدئو می گوید: “من برای تو یک سورپرایز دارم.”

وقتی هیلتون کارتر را به سمت نقاشی هدایت می کند و به او میگوید که چشم هایش را باز کند ،رئوم با لبخندی به دوست دخترش می گوید: “این خیلی عالی است.”

او میگوید: “ما باید دیوار مناسبی برای نصب آن پیدا کنیم.”

در زیرنویس عکس، هیلتون به رئوم که با او در سال 2019 آشنا شد ، تولدش را تبریک گفت:“تولدت مبارک عشق من! خیلی هیجان انگیز است که امسال آن را دوباره با تو جشن می گیریم! تو دنیای من را روشن می کنی ، همه چیز من هستی و هر روز مرا خوشبخت ترین دختر جهان می کنی!”.

او گفت: “تو برای من فوق العاده خاص هستی و من بقیه عمرم را با تو می گذرانم.” “من برای همیشه دوستت دارم # پسر ، مهربان ، خوش تیپ تولدت مبارک!”

علاوه بر این پست، هیلتون جشن تولد کارتر را ثبت کرد ، همراه با بادکنک هایی که اسم او را نشان میداد و یک شام سوشی در فضای باز.

ماه گذشته ، هیلتون در یک قسمت از The Trend Reporter با پادکست Mara فاش کرد که او باروری به روش آزمایشگاهی (IVF) را با رئوم شروع کرده است و او را به دلیل حمایتش در تمام مراحل تحسین کرده است.

به گفته هیلتون ، او شروع به تحقیق IVF کرد زیرا این “تنها راهی” بود که می توانست مطمئن شود  که می تواند “دوقلوهایی پسر و دختر” داشته باشد.

هیلتون گفت ، “ما IVF را انجام داده ایم ، بنابراین اگر دوست داشته باشم می توانم دوقلو انتخاب کنم” ، به گفته دوست قدیمی کیم کارداشیان – که دو فرزند با رحم جایگزین بدنیا آورد – کسی بود “که این موضوع را به من گفت. من حتی در مورد آن چیزی نمی دانستم. “

هیلتون گفت: “خوشحالم که او این توصیه را به من کرد و من را به پزشکش معرفی کرد.”

در این مصاحبه ، هیلتون همچنین رئوم را “پسر رویایی اش” نامید و گفت که “100 درصد مطمئن است که کارتر فقط برای او است.

او گفت: “من واقعاً هیجان زده هستم که  برای مرحله بعدی زندگی ام پیش می روم و در نهایت یک زندگی واقعی دارم.” ” که من واقعاً اعتقاد دارم که داشتن خانواده و بچه دار شدن معنای واقعی زندگی است. و من هنوز چنین چیزی را تجربه نکرده ام ، چون تا حالا احساس نمی کردم کسی لیاقت این عشق را داشته باشد و حالا کسی هست که این کار را می کند. “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا