سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

وکیل کوین فدرلاین در مورد تأثیر محافظه کاری بریتنی اسپیرز بر پسرهایشان صحبت می کند.

وکیل کوین فدرلاین به ET گفت: کوین فدرلاین نمی داند که آیا هنوز نیازی به محافظه کاری بریتنی اسپیرز هست یا نه ؟ 

کوین و بریتنی از 2004 تا 2007 ازدواج کردند و در دو پسر به نام های جیدن و شان دارند. از سال 2008 ، بریتنی تحت سرپرستی پدرش جیمی اسپیرز قرار گرفت و همه امور زندگی بریتنی را او کنترل می کند. 

از آن زمان ، کوین و بریتنی تحت این محافظه کاری با همکاری هم فرزندانشان را که الان  نوجوان هستند ،بزرگ کردند . مارک وینسنت کاپلان ، وکیل کوین ، با ET در میان می گذارد که چگونه این مسئله روی شان 15 ساله و جیدن 14 ساله تأثیر گذاشته است . 

کاپلان وکیل او ، گفت: “با بزرگتر شدن پسران ، احساس آنها نسبت به مکانی که می خواهند باشند و زمانی که می خواهند آنجا باشند کمی بیشتر اهمیت داده می شود.”

او  افزود: “بدیهی است که آنها مجبور به تصمیم گیری نیستند.” “هر دو بریتنی و کوین یک هدف مشترک دارند که می خواهند اطمینان حاصل کنند که هر دو خانه سرپرستی به اندازه  کافی امن  و منظم هستند تا کودکان بدون در نظر گرفتن حضانت والدین ، ​​احساس امنیت  و محافظت کنند.”

در حالی که جیدن و شان وقتشان را با مادرشان سپری می کنند ، وکیل کوین خاطرنشان کرد که پدر آنها “از حضانت بیشتری نسبت به دستورالعمل پیش بینی شده برخوردار است اما او و بریتنی با آن موافقت کرده اند.”

در حال حاضر ، بریتنی با توجه به مستند جدید غیرمجاز نیویورک تایمز ، Framing Britney Spears ، که هفته گذشته در FX و Hulu برای اولین بار به نمایش درآمد ،سر تیتر خبرهاست کاپلان می گوید که نمی داند فرزندان او این مستند را دیده اند یا حتی از آن اطلاع دارند یا نه

و وقتی صحبت از دوست پسر بریتنی ، سام اصغری می شود که پدرش را در اینستاگرام عوضی ” خطاب می کند ، کاپلان می گوید کوین ، که از سال 2013 با ویکتوریا پرنس ازدواج کرده است ، در جریان درام نیست.

کاپلان توضیح می دهد: “کوین می خواهد از هرگونه هیاهویی که ممکن است بین جیمی و هر کسی در آن پرونده جریان داشته باشد دور باشد.” “مگر اینکه و تا زمانی که به زندگی او مربوط نشود  ، فکر نمی کنم کوین به هیچ وجه بخواهد  درگیر آن شود.” او هیچ مشارکتی در رابطه با بریتنی و وکلائی که خواستار حذف جیمی به عنوان محافظه کار بودند نداشت. او از مسائل محافظه کاری دور مانده است.”

 ، جیمی در سپتامبر 2019 درخواست کرد که مدیر بریتنی ، جودی مونتگومری ، را به عنوان محافظه کار موقت جایگزین کند. سپس بریتنی سال گذشته در اسناد دادگاه درخواست کرد جیمی “بلافاصله برکنار شود”. جیمی در حال حاضر به همراه شرکت اعتماد Bessemer به عنوان ناظر مشترک املاک دخترش باقی مانده است. دوره محافظه کاری اخیراً تا سپتامبر 2021 تمدید شد.

کاپلان به ET می گوید:”نگرانی اصلی کوین این است که پسرانش همیشه ایمن هستند و منافع آنها حفظ شود.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا