سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جاستین بیبر خبر از آلبوم جدیدش به نام عدالت داد.

 

روز جمعه ، جاستین بیبر اعلام کرد که ششمین آلبوم استودیویی اش را در تاریخ 19 مارس منتشر خواهد کرد ، که به گفته او “بخش کوچک” او در تأمین راحتی و همچنین عدالت برای کسانی است که احساس درماندگی می کنند.

جاستین در اینستاگرام نوشت:  آلبوم “JUSTICE در 19 مارس. در زمانی که این سیاره  بسیار مشکل دارد ، همه ما خواهان شفابخشی و عدالت برای بشریت هستیم منتشر می شود. در ایجاد این آلبوم هدف من ساخت موسیقی است که آسایش را فراهم کند ، و آهنگهایی ساخته شود که مردم بتوانند با آنها ارتباط برقرار کنند. به آنها وصل شوند تا  کمتر احساس تنهایی کنند .  “رنج ، بی عدالتی و درد می تواند احساس ناتوانی در مردم ایجاد کند.”

او افزود: “موسیقی راهی عالی برای یادآوری به یکدیگر است که ما تنها نیستیم. موسیقی می تواند راهی برای ارتباط با یکدیگر و برقراری ارتباط با یکدیگر باشد.” “من می دانم که نمی توانم به راحتی با ساخت موسیقی بی عدالتی را حل کنم اما می دانم کههمه ما با استفاده از موهبتهای خودمان  در خدمت به این کره خاکی و انجام وظایف خودمان  ، بسیار به اتحاد نزدیک میشیم.

آلبوم جدید قرار است شامل تک آهنگ های “Anyone” ، “Lonely” و “Holy” باشد که آهنگ او با Chance The Rapper است.

بیبر در پایان یادداشت خود گفت: “من می خواهم نقش کوچک خودم را انجام دهم.”. “من می خواهم گفتگوی عدالت را ادامه دهم تا بتوانیم به بهبودی ادامه دهیم.”

اواخر ماه گذشته ، او دومین موزیک ویدئو برای “هر کس” را منتشر کرد که شامل تصاویر قابل توجهی از خودش و همسرش هایلی بالدوین بود.

پس از اولین اجرای این آهنگ در کنسرت Livestream شب سال نو ، او پیش از این یک آهنگ ویدیویی داستانی برای “هر کس” – که تمام خال کوبی های خود را برای آن پوشانده بود – منتشر کرده بود.

بیبر در آن زمان در بیانیه ای گفت: “من نمی توانم برای جشن گرفتن سال 2020 و شروع 2021 راهی بهتر از جشن گرفتن با طرفدارانم در سراسر جهان و به اشتراک گذاشتن این موسیقی جدید با آنها داشته باشم.” “موسیقی امسال همه چیز ما را به دست آورده است و برای من شخصاً درمان کننده و تحول آفرین بوده است.”

بیبر آخرین آلبوم خود را با نام Changes در 14 فوریه سال گذشته منتشر کرد که شامل تک آهنگ های “Yummy” ، “Intentions” و “Forever” بود. این آلبوم نامزد بهترین آلبوم آوازی پاپ در گرمی بود و از زمان انتشار Purpose در سال 2015  این به عنوان بازگشت او به موسیقی حساب می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا