سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

Lupita Nyong’o در مورد ‘Black Panther 2’ بدون چادویک بوزمن توضیح می دهد.

لوپیتا نیونگو در مورد آنچه که Black Panther 2 بدون چادویک بوزمن فقید به نظر می رسد صحبت می کند. Nyong’o هنگام حضور در برنامه Good Morning America در روز چهارشنبه اعتراف کرد که این فیلم بدون “پادشاه ما” در جهان مارول فرق خواهد کرد.

“البته ،میدونم بدون حضور او قطعا همه چی متفاوت خواهد بود ، اما من می دانم که همه ما تجسم دوباره او و ادامه دادن میراث او در این پلنگ سیاه جدید را در پیش می گیریم و [کارگردان] رایان کوگلر برخی از ایده های واقعا بسیار هیجان انگیز که من مشتاقانه منتظر زنده کردن آنها با بقیه اعضای خانواده هستم را دارد ، 

در مصاحبه اخیر با ورایتی ، آنتونی مکی ، همبازی چادویک بوزمن در  انتقام جویان: بازی آخر گفت که او و بوزمن با یکدیگر تفاهم داشتند.

او گفت : . تفاهم قابل توجهی بین ما وجود داشت ، زیرا ما هر دو  ما می دانستیم که این بازی چیست و بک گراند های شبیه هم داشتیم.

در مصاحبه ای با ET پیش از گلدن گلوب 2021 در روز یکشنبه ، آنجلا باست در مورد بوزمن ، که  نقش پسر او  در پلنگ سیاه بود ، صحبت هایی را آغاز کرد.  بوزمن برای بازی در فیلم Ma Rainey’s Black Bottom در مراسم اهدای جوایز یکشنبه برنده بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک فیلم درام شد.

در حالی که باست گفت که دلتنگ بوزمن شده است ، اما خوشحال بود که او و همکارانش فرصتی برای به یاد آوردن او  و کارهایش پیدا کردند.

او  افزود: “این یک روح دوست داشتنی و یک احساس دلنشین در قلب من است. ما به شدت دلمان برای او تنگ شده است ،  او فردی که انجام داد شایسته به خاطر سپردن است.” “بنابراین ، خوشحالم که ما در انجام این کار زیبا ترین و درست ترین کار را انجام می دهیم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا