سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

بیانسه ورژن ویژه ای از آهنگ “Love on Top” را برای ادای احترام به هوادار جوانی که به علت تومور مغزی درگذشت، می خواند.

طبق گفته ABC 13 ، بیانسه به Lyric Chanel ، یک طرفدار جوان که روز جمعه پس از دو سال مبارزه با تومور مغزی درگذشت ، ادای احترام می کند.

بیماری لیریک در طول سالها توسط او و خانواده اش در صفحه اینستاگرامش ثبت شد ، که نزدیک به 600000 فالوور و توجه سلبریتی های مختلفی از جمله بیانسه و کاردی بی را به خودش جلب کرد.

چهارشنبه در صفحه اینستاگرام این نوجوان آمده بود: “تازه از دکتر خبر رسیده که لیریک در حال مرگ است و فقط چند روز زنده می ماند ….” “این سخت ترین کلمات برای شنیدن است.”

روز جمعه ، حساب Go Gold for Childhood Cancer اعلام کرد که Lyric صبح زود در 13 سالگی درگذشت.

در کپشن آمده بود: “لیریک امروز صبح در سن 13 سالگی فرشته شد”. “او شجاعانه با بیماریش مبارزه کرد و بیش از هر کودکی تحمل کرد. او عاشق آواز خواندن ، گوش دادن به موسیقی و رقصیدن بود. من می دانم که او قطعاً با همه فرشتگان در حال رقصیدن است. مراقب دختر بچه خانواده خود باشید!

بیانسه برای اولین بار هنگامی که برای لیریک در سپتامبر گل  ارسال کرد  با او ارتباط برقرار کرد.

به دنبال انتشار خبر درگذشت لیریک ، خواننده یک مونتاژ ویدئویی در وب سایت خود ترتیب داد ، که شامل تلفیقی از فیلم ها و عکس ها بود که نشان می داد لیریک در حال لبخند ، آواز و رقص است

او برای آواز آهنگ آخر ، کلمات “عزیزم را با “Lyric” جایگزین می کند.

بیانسه می خواند: “لیریک تو هستی / تو کسی هستی که دوستش دارم / و تو کسی هستی که بهش احتیاج دارم.” “تو تنها چیزی هستی که می بینم / بیا لیریک  این تو هستی / تو کسی هستی که میبخشی / تو کسی هستی که همیشه می توانم با او تماس بگیرم / وقتی به تو احتیاج دارم عزیزم همه چیز متوقف می شود / عشق من را بر اوج می گذاری ”

مادر سه فرزند در پایان می گوید: “من تو را با تمام وجود دوست دارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا