سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

اولین عکسهای برد پیت و ساندرا بولاک در اولین فیلم مشترکشان با هم

Bullet Train قرار است به لطف برد پیت و ساندرا بولاک ستاره های قوی داشته باشد. این دو ستاره در این هفته در صحنه فیلمبرداری اولین فیلمشان با هم در لس آنجلس عکس گرفتند.

در تصاویر به دست آمده توسط Page Six ، پیت 57 ساله و بولاک 56 ساله در حالی که مشغول عکسبرداری از صحنه تصادف هستند ، در حال راه رفتن هستند. پیت یک دم اسبی و یک پیراهن کثیف خونی تنش هست ، در حالی که بولاک یک پیراهن سفید دکمه دار و کت به تن دارد. در این میان بازیگران ماسک میزدند و اقدامات احتیاطی را برای ویروس کرونا انجام می دادند.

در ماه دسامبر ، ET فاش کرد که یکی از پرسنل بدون علامت آزمایش COVID-19 اش در سریال Bullet Train مثبت شده است. مطابق پروتکل اتحادیه و تعهد استودیو برای احتیاط بیش از حد ، تعداد انگشت شماری از بازیگران و پرسنلی که با اعضای تیم تماس داشتند به خانه رفتند و آزمایش دادند ، اگرچه در آن زمان تست هیچ شخص دیگری مثبت نشد، تولید این فیلم بدون وقفه ادامه داشت.

Bullet Train یک داستان مهیج درباره قاتلانی است که سوار قطار از توکیو ژاپن هستند و توسط دیوید لیچ کارگردانی می شود که اخیراً کارگردانی Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw را بر عهده داشت. Bullet Train بر اساس رمان نویسنده ژاپنی پرفروش کوتارو ایساکا ، ماریا سوسک در سال 2010 ، در مورد 5 قاتل ساخته شده است که هرکدام مأموریت متناقض خودشان را دارند و مسیرهای آنها در قطار از توکیو به موریوکا عبور می کند میرود. از دیگر ستارگان فیلم می توان به آرون تیلور-جانسون ، جوی کینگ ، برایان تایری هنری ، زازی بیتز ، مایکل شانون و لوگان لرمن اشاره کرد.

لیچ سابقه کاری طولانی با پیت دارد. او با پیت در فیلم هایی مانند Fight Club و Mr. & Mrs. Smith و  کمدی در Deadpool 2 همکاری داشته است. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا