سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر

همسر گرنجر اسمیت دو سال پس از مرگ پسرشان باردار شد.

تقریباً دو سال پس از تحمل درد و رنج  بی اندازه ،  یک بچه به خانواده گرنجر اسمیت اضافه می شود. 

این خواننده کانتری خبر بارداری  همسرش را در ویدئویی در اینستاگرام ، منتشر کرد. پسر سه ساله آنها  در ژوئن 2019 در یک حادثه دلخراش در استخر خانواده غرق شد.

گرنجر نوشت: “همسرم باردار هست” “من کلمات زیادی برای این ویدیو ندارم. زندگی بی عیب و نقص نیست. گاهی اوقات داغون می کند می شکند  اما هرگز ناامید کننده نیست. خدا این را قول می دهد. او گفت فرزند جدیدشان در اگوست به دنیا می آید. 

امبر ، همسر گرنجر نیز این خبر را در اینستاگرام منتشر کرد..”

بعد از مرگ ریور ، گرنجر و امبر تصمیم گرفتند اعضای بدن پسرشان را اهدا کنند.

در ویدئویی در اینستاگرام که در اول مارس منتشر شد ، امبر با اشک درمورد 4 ژوئن 2019 ، روزی که زندگی آنها را تغییر داد صحبت کرد .  در حالی که پسران ریور و لینکلن در بیرون با تفنگ های آبی بازی می کردند ، گرنجر در حال تماشا کردن ژیمناستیک بوده و در داخل خانه بود ، ناگهان احساس کرد سر و صدا نمیاد ناگهان به استخر فکر کرد. 

گرنجر به زودی  ریور را در استخر بی جان پیدا کرد. . او به سرعت پسر را از آب بیرون آورد و شروع به انجام CPR کرد و  امبر هم با 911 تماس گرفت.

ریور کمی بیش از 1000 روز زندگی کرد. امبر گفت: “او آن هزار روز را به طور کامل زندگی کرد.” “او هرگز درد نمی دانست. چیه او هرگز دلشکسته نشد. تمام آنچه که او می دانست عشق و بازی بود ،”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا