سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

گال گدوت می گوید بازی اش در نقش Wonder Woman را از پرنسس دایانا الهام گرفته است

 

در حین مصاحبه گال گدوت با Vanity Fair به عنوان بخشی از یک رویداد مجازی پیش از اسکار ، او به اشتراک گذاشت که بازی او در نقش Wonder Woman تا حدی از مرحوم پرنسس دیانا الهام گرفته است.

گادوت  گفت: “من به یاد می آورم که یک مستند در مورد پرنسس دیانا تماشا می کردم … و بخشی وجود داشت که آنها می گفتند او پر از دلسوزی بود و همیشه از مردم مراقبت می کرد و این ، دینگ ، دینگ ، دینگ ، دینگ بود. این باید زن شگفت انگیزی باشد که ما داریم.”

پرنسس دایانا از سال 1981 تا 1986 با  پرنس چارلز ازدواج کرد ، وقتی آنها طلاق گرفتند. او مادر پرنس ویلیام و پرنس هری است و به طرز فجیعی در یک تصادف اتومبیل در پاریس در سال 1997 در حالی که تحت تعقیب پاپاراتزی بود درگذشت. بسیاری ها پرنسس دایانا  را به عنوان نمادی از استایل می دیدند و به خاطر فعالیتهایش  از او یاد می کنند.

گادوت ابتدا فیلم Wonder Woman (زن شگفت انگیز) را که به طور هم زمان تصور می شود پرنسس دایانا  است ، در فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت) 2016 ، قبل از حضور در Wonder Woman و بعدا لیگ عدالت ، به تصویر کشید. آخرین سفر  او به عنوان پرنسس دایانا در Wonder Woman 1984 و همچنین لیگ عدالت Zack’s Snyder در سال 2020 انجام شد.

در طول مصاحبه با Vanity Fair ، گدوت همچنین گفت که برای اینکه Wonder Woman را دوست داشتنی کند ، مطمئن شد که “آسیب پذیری ها و قلب خودش را نشان می دهد”.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا