سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

بیلی ایلیش با استایل جدید موهایش کاملاً متفاوت به نظر می رسد.

بیلی ایلیش از رنگ جدید موهایش رونمایی کرد.

این خواننده سه شنبه ، 16 مارس در استوری اینستاگرامش عکسی از دیوار خالی با عنوان ، “می توانید حدس بزنید چه رنگی است؟” منتشر کرد.

چهارشنبه 17 مارس است بیلی برنده جوایز گرمی ویدئویی را در صفحه اش برای اولین بار با رنگ مو بلوند پلاتینی ارسال کرد.  او با چهره جدید ما را متعجب کرد! از طرف دیگر طرفداران او حرفهای زیادی برای گفتن دارند.

در واقع ، این ویدیو بیلی در کمتر از 6 دقیقه بیشتر از 1 میلیون بازدید داشت.  

موهای این ستاره 19 ساله توجه خیلی از افراد مشهور را به خود جلب می کند. جیمز چارلز در کامنت ها نوشت ، “خدای من ، تو خیره کننده ایی.” اسکای جکسون نیز اظهار نظر کرد.

در دسامبر سال 2020 ، ایلیش در لایو اینستاگرام با اشاره به مستندش The World’s a Little Blurry گفت: “این پایان یک دوره خواهد بود. من قصد دارم یک دوره جدید به شما بدهم. ” و دوره جدیدی به دست آوردیم!

با این گفته ، حدس و گمان های زیادی وجود دارد که تغییر شکل چند روز قبل از منشر کردن عکسش رخ داده است. در واقع ، ممکن است که ایلیش در عکسهای اخیر و همچنین در جوایز گرمی روز یکشنبه ، 14 مارس ، از کلاه گیس استفاده کرده است.

موهای او در بسیاری از فیلم های  TikTok مخفی است و مردم اشاره می کنند که به طور معمول رنگ ریشه های طبیعی ایلیش از بین می روند. هر چند اخیراً ، ریشه های او کاملاً سبز بوده و نشانگر یک کلاه گیس است.

 اخیرا او از کلاه و سرپوشهایی استفاده می کرد که ریشه موهایش را می پوشاند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا