سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر

تیم جانی دپ فکر می کند که ادعای احمقانه خیرخواهانه امبر هرد می تواند روند ماجرا را تغییر دهد.

تیم جانی دپ فکر می کند که این ستاره ممکن است سرانجام یک پیروزی در دادگاه بدست آورد – زیرا ادعا می شود که همسر سابق او ، امبر هرد ، از کمک مالی بودجه طلاقش به امور خیریه غافل شده است.

هنگامی که هرد 7 میلیون دلار در توافق نامه طلاقش در سال 2017 به دست آورد ، متعهد شد که پول نقد را به اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و بیمارستان کودکان لس آنجلس اهدا کند.

اما روز چهارشنبه ، در دادگاه مشخص شد که هرد هرگز پول را به موسسات خیریه تحویل نداده است.

حالا منابع نزدیک به دپ فکر می کنند که این افشاگری می تواند به نفع او باشد و در تلاش برای تجدیدنظر در یکی دیگر از نزاع های قانونی او هستند.

ستاره “دزدان دریایی کارائیب” بعد از آنکه روزنامه “انگلیس سان” او را به اتهام حمله به هرد در زندگی مشترکشان   “همسر آزار” معرفی کرد ، از این نشریه شکایت کرد. دپ در ژوئیه گذشته پرونده را از دست داد. 

اما او حالا می خواهد به این حکم اعتراض کند.

هرد شاهد اصلی در پرونده اصلی بود ،و یک قاضی ادعاهای مطرح شده علیه دپ در این مقاله را “کاملاً درست” دانست.

اما منابع نزدیک به تیم دپ این هفته گفتند: “قاضی فکر کرد که هرد بخاطر سخاوتمندیش یک انسان شگفت انگیز است و به بشر کمک میکند” ،”اما او [در مورد کمک های مالی] دروغ گفته است.”

در جلسه دادرسی روز پنجشنبه در لندن برای تصمیم گیری درباره اینکه آیا دپ می تواند تجدیدنظر کند ، وکیل او ادعای اهدای پول را “دروغ و دستکاری شده” خواند.

اما وکلای Sun گفتند که هرد دروغ نگفته است ، “او قبلاً مقداری پرداخت کرده است” و هنوز تحویل آن انجام نشده است.

در دادگاه همچنین مشخص شد که دپ در آن زمان متنی را برای یکی از دوستانش ارسال کرده است که می گوید: “به هیچ وجه هرد به هیچکس یک سکه نمی دهد.” هرد و دپ به ما پاسخ نداد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا