سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

گفته می شود ملکه الیزابت از مصاحبه هری و مگان “ناراحت” است ولی “عصبانی” نیست.

 گفته می شود که ملکه الیزابت دوم از مصاحبه تلویزیونی پرنس هری با اپرا وینفری “ناراحت” است ولی “عصبانی” نیست – اما به طور خصوصی متعهد شده است که در کنار نوه اش قرار گیرد.

هری و مگان مارکل در مصاحبه با اپرا یک سری ادعاهای خیره کننده را مطرح کردند ، از جمله اینکه یکی از اعضای خانواده سلطنتی نگرانی نسبت به تیره بودن پوست پسر متولد نشده داشت.

به گزارش روزنامه سان ، این ملکه 94 ساله دستور داد که  درمورد ادعاها تحقیق کند زیرا او شکاف تلخی را که برای همه وجود داشت را شخصا کنترل می کرد.

یکی از افراد نزدیک در مورد ملکه ، که گفته می شود با ساسکس ها که او را “به عنوان اعضای بسیار دوست داشتنی خانواده” توصیف می کند ، گفت: “او عصبانی نیست ، او فقط ناراحت است.)”

این منبع به روزنامه سان گفت: “آنها همیشه نگران او (هری) بوده و ملکه احساس میکند باید از او محافظت  کند.”

“آنها همیشه سعی می کردند از هری حمایت کنند تا وقتی که مگان آمد. همه آنها وقتی مگان بود کمتر نگران هری بودند چون او خیلی خوشحال به نظر می رسید. “

اپرا و مارکل پال گیل کینگ گفت که هری با پدرش ، چارلز و برادرش ویلیام صحبت کرده است ، اما گفتگوهای آنها بعد از مصاحبه پر سر و صدا CBS “تاکنون” مثمر ثمر نبوده است.

هری در طول مصاحبه ادعا کرد که رابطه اش با مادربزرگش “واقعاً خوب” است و این دو اغلب باهم صحبت می کنند.

در بیانیه ای که بعد از مصاحبه توسط کاخ باکینگهام منتشر شد ، آمده است: “تمام خانواده از چالش چند ساله اخیر هری و مگان ناراحت هستند.”

“موضوعات مطرح شده ، به ویژه در مورد نژاد ، نگران کننده است. گرچه برخی از خاطرات ممکن است متفاوت باشد ، اما آنها بسیار جدی گرفته می شوند و توسط خانواده به طور خصوصی برطرف می شوند.

کاخ از اظهار نظر در مورد روزنامه سان خودداری کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا