سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

کاردی بی می گوید دخترش کالچر طرفدار بزرگ BTS هست.

کاردی بی آماده است تا یکشنبه شب اجرای فوق العاده ای در مراسم جوایز موسیقی آمریکا AMA 2021 داشته باشد.  نیشل ترنر از ET با این خواننده رپ 29 ساله قبل از اولین میزبانیش صحبت کرد و کاردی نتوانست جلوی هیجانش را بگیرد و درباره این شب صحبت کرد.

کاردی گفت که او در این مراسم هفت تغییر لباس خواهد داشت. او می‌گوید دوست دارد این شب “مثل یک مهمانی” باشد، او همچنین اعتراف کرد که برای اجرا کمی استرس دارد و گفت که به دلیل کرونا، مدت زیادیه که اجرا نکرده یا جلوی دوربین‌ نیامده.

وقتی صحبت از این شد که کاردی برای دیدن چه کسی در این مراسم  بیشتر از همه هیجان زده است، او می گوید BTS ، گروهی که دختر 3 ساله او از طرفدارانش هست.

کاردی می‌گوید: “دخترم آهنگهای BTS  را گوش می‌دهد و آهنگهای آنها او را وادار به رقصیدن و این چیزها می‌کنند. بنابراین می دانم که او از دیدن آنها هیجان زده خواهد شد.”

کاردی همچنین گفت  که از دیدن مگان تی استالیون، کلوئی بیلی، سیلک سونیک و برونو مارس هیجان‌زده است.

علاوه بر میزبانی این  شب پر ستاره، کاردی برای سه جایزه نیز نامزد شده : هنرمند زن مورد علاقه هیپ هاپ ، موزیک ویدیوی مورد علاقه و آهنگ هیپ هاپ مورد علاقه.

او می‌گوید: “من اصلا روی این جمله ها تمرکز نکرده‌ام، “اوه، آیا برنده میشم ؟ آیا می‌بازم؟” من فقط روی میزبانی تمرکز کرده ام.”

جوایز موسیقی آمریکا 2021 به صورت زنده در 21 نوامبر ساعت 20:00  در ABC پخش خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا