سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

آیا پیت دیویدسون با فیبی داینور ، ستاره “Bridgerton” رابطه دارد؟

گفته می شود که “فیبی داینور” ستاره ” Bridgerton” بعد از پرواز از نیویورک به زادگاهش در انگلستان ، با “پیت دیویدسون” ستاره “SNL” وقت می گذراند.

گفته می شود این بازیگر 25 ساله که در سریال نتفلیکس به عنوان دافنه بریجرتون به شهرت رسید و این کمدین 27 ساله نیز اخیراً مدتی را با هم در نیویورک و انگلیس گذرانده اند.

داینور در ماه فوریه از نیویورک ، جایی که ستاره “Saturday Night Live” زندگی می کند ، بازدید کرد. او عکس هایی از بروکلین را در اینستاگرام منتشر کرد.

سپس ، دیویدسون روز یکشنبه در آلترینچام ، منچستر عکس گرفت. یکی از طرفداران این تصویر را در فیس بوک منتشر کرد و نوشت:  او با دوستانش در Altrincham اقامت دارد.”

در طی شیوع همه گیر ویروس ، فیبی با مادر بازیگرش سالی داینور ستاره  در منچستر زندگی می کرده است.

در آن زمان هیچ نشانی از فیبی نبود ، اما این مشاهده شایعاتی را به وجود آورد که او و دیویدسون با هم بوده اند.

دیویدسون قبلا با آریانا گرانده نامزد شده بود و با کیت بکینسیل ، بازیگر انگلیسی ، مارگارت کواللی ، بازیگر “Once Upon A Time In Hollywood” و کایا گربر ، دختر مدل سیندی کرافورد ، 19 ساله رابطه داشته است.

سپس ، اواخر هفته گذشته زنی که به دروغ ادعا کرد که با دیویدسون ازدواج کرده است به جرم تجاوز به داخل خانه اش در جزیره استاتن دستگیر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا