سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
دسته‌بندی نشده

مندی مور پس از زایمان دوباره به ست فیلمبرداری ” ‘This Is Us’ ” بازگشت.

مندی مور پس از به دنیا آوردن پسرش ، آگوست ، در فوریه دوباره به سر ست فیلمبرداری This Is Us برگشته است. روز پنجشنبه ، این بازیگر 36 ساله به اشتراک گذاشت که او به کارش بازگشته است ، اما این بار به عنوان یک مادر جدید.

مور در استوری اینستاگرام خود ویدیویی از خودش که ماسک زده بود  را منتشر کرد و عنوان آن را نوشت: “مامان به کارش برمی گردد !! “بسیار سپاسگزارم که می توانم دوباره به این شغلم که خیلی دوست دارم برگردم(و بتوانم کودک شیرین و سرگرم کننده خود را با خودم بیاورم).”

مور در اینستاگرام عکسهای بچه اش  را با طرفدارانش به اشتراک گذاشته است. ET اخیراً با همبازی اش ، میلو ونتیمیگلیا ، صحبت کرد و گفت که مور او را در مرخصی زایمان  به روز رسانی کرد.

ونتیمیلیا گفت: “او عکس و فیلم ارسال کرده و ما چندین بار FaceTimed هم را دیده ایم. . من خواب گاس را دیده ام که بسیار عالی است.” “من بارها این را گفته ام ، اما مندی و تیلور دوست داشتنی ترین افراد هستند  . “دانستن اینکه آنها مسئولیت شخصی را بر عهده دارند که تأثیر بسزایی در جهان خواهد گذاشت ، هیجان انگیز است. من بسیار فوق العاده هیجان زده ام [که] از آنها حمایت می کنم.” “. همه چیز برای مندی تغییر کرده است.” “اما ، برای من ، مندی هنوز همانی است که همیشه بوده است ، یک فرد فوق العاده است. او همیشه یک دوست فوق العاده بوده است. او همیشه استعداد باورنکردنی مقابل دوربین بوده است. برای من ، همین را می بینم ، زندگی او فقط اکنون با بچه خیلی بزرگتر است. “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا