سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپاخبر های داغمجله سریال و تلویزیون

حل و فصل کردن بریتنی اسپیرز در تریلر مستند جدیدش نشان داده می شود.

رابطه بریتنی اسپیرز با پدرش جیمز اسپیرز در قسمت جدید The New York Times Presents زیر ذره بین قرار گرفته است.

این مستند با عنوان ” Framing Britney” ، که پیش نمایش تریلری را در 21 ژانویه منتشر کرد ، به فراز و نشیبهای بریتنی اسپیرز می پردازد و همچنین وضعیت غیرمعمول محافظه کاری او ، که باعث جنجال شده است و  در سالهای اخیر بحث و جدال زیادی در مودش صورت گرفته است.

بریتنی در نوجوانی با آلبوم موفق خود Baby One More Time در سال 1998 به  شهرت جهانی  رسید … اما تا سال 2006 با انتقادات شدیدی روبرو شد چون علناً با مشکلات سلامت روان دست و پنجه نرم می کرد. در سال 2008 ، پدرش جیمز به عنوان محافظه کار  و سرپرست امور زندگی بریتنی به همراه یک وکیل به نام آندرو والت انتخاب شد.

گرچه Wallet در سال 2018 استعفا داد ، جیمز همچنان به کنترل تمام دارایی های مالی بریتنی ادامه داده و در بسیاری از تصمیمات شخصی او ، مانند ازدواج کردن ، حرف آخر را می زند. بریتنی به دنبال اقدام قانونی برای حذف جیمز به عنوان محافظه کار و  داشتن زندگی مستقل خودش بود ، با این حال قاضی این درخواست را رد کرد و دوره محافظه کاری را تا سپتامبر 2021 تمدید کرد.

Wallet در اکتبر 2020 به دیلی میل گفت: “به نفع بریتنی نیست که خارج از محافظه کاری باشد .” محافظت از دارایی های او بسیار مهم است و برای آن محافظه کاری باید در جای خود بماند زیرا او مستعد ابتلا به تأثیرات غیرمستقیم است. “

این نبرد حقوقی باعث جنبش “Free Britney” شده است که خواستار حذف سرپرستی امور زندگی بریتنی هستند.  تصاویر مربوط به اعتراض در لس آنجلس را می توانید در تریلر جدید این قسمت مستند مشاهده کنید.

Framing Britney  در 5 فوریه در FX منتشر می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا