سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونمجله سریال و تلویزیون

Witcher بعد از ماه ها تأخیر به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 ، فیلمبرداری فصل دوم را به پایان رساند.

سریال موفق شبکه نتفلیکس با نام  The Witcher به طور رسمی تولید فصل دوم را به پایان رساند. 

این خبر در ابتدا توسط عضو تیم Jacqueline Rathore منتشر شد ، او روز سه شنبه با ارسال پستی در استوری اینستاگرامش به طرفدارانش اطلاع داد که تولید برای قسمت های بعدی به پایان رسیده است.

بعداً راتور در استوریش گفت که اکثر کارها به اتمام رسیده است اما تاریخ  پایان رسمی تولید فصل دوم  برای اول آوریل تعیین شده است.

تولید سری دوم این فصل از اوایل سال 2020 شروع شد اما به دلیل شروع همه گیری ویروس به سرعت متوقف شد.

بعد از ماه ها تأخیر ، فیلمبرداری اصلی در آگوست سال گذشته از سر گرفته شد و تا نوامبر ادامه یافت ، در نتیجه فیلمبرداری با شیوع COVID-19 در میان عوامل سریال تعطیل شد.

دسامبر گذشته ، هنری کاویل هنگام فیلمبرداری از یک صحنه اکشن دچار آسیب دیدگی شد و برای فیلمبرداری در صحنه های بعدیش به کمک نیاز داشت ، چون این زن 37 ساله اغلب زره های سنگین می پوشید.  فیلمبرداری طبق برنامه ادامه یافت و رسماً در روز پنجشنبه به پایان رسید.

Witcher از پویایی بین فیلم شکارچی هیولا ، گرالت از ریویا و شاهزاده خانم سیری از سینترا پیروی می کند که به ترتیب توسط کاویل و فریا آلان به تصویر کشیده شده اند.

  Yennefer از ونگربرگ ، با بازی آنیا چالوترا ، نیز به شدت در خط داستانی سریال نقش دارد.

این سریال نتفلیکس اقتباسی  بر اساس مجموعه کتابهایی به همین نام ، نوشته شده توسط آندره ساپکوفسکی است که علاوه بر داستانهای کوتاه مختلف ، شش رمان مربوط به ویچر را نیز تألیف کرده است.

این پروژه در ابتدا به عنوان یک فیلم تصور می شد ، اگرچه سرانجام تهیه کنندگان نظرشان تغییر کرد و شروع به ساخت آن به عنوان سریال کردند.

از دیگر اقتباس ها می توان به یک سری بازی های ویدیویی بسیار موفق و همچنین یک مجموعه فیلم و تلویزیون مستقل لهستانی اشاره کرد که هر دو در سال 2002 منتشر شدند.

اولین فصل Witcher در دسامبر سال 2019 اکران شد و مورد توجه انتقادی مثبت قرار گرفت  که همراه با ستایش بسیاری از اجرای کاویل بود. 

تولید فیلم انیمیشن 2 بعدی پیش رو با عنوان The Witcher: Nightmare of the Wolf ، در سال گذشته تایید شد  و قرار شد در آینده نزدیک به نمایش درآید.

Netflix همچنین اعلام کرد که تیزر این سریال با عنوان Blood Origin در ژوئیه سال 2020 در دست ساخت است.
Lauren Schmidt Hissrich ، تهیه کننده اجرایی سریال Witcher ، طی مصاحبه ای با Vulture ، درباره تغییراتی در داستان نویسی صحبت کرد که تیم نویسنده در فصل دوم آتی سریال استفاده خواهد کرد.

او همچنین اشتیاقش را نسبت به قسمت های آینده ابراز داشته است. 

او اظهار داشت ، “گاهی اوقات ما فقط باید با شخصیت ها بنشینیم و کمی بیشتر در مورد آنها یاد بگیریم. و این احتمالاً چیزی است که من برای دیدن مردم بیشتر هیجان زده ام. “

 تاریخ اکران فصل دوم The Witcher در حال حاضر مشخص نیست. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا