سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

همسر چادویک بوزمن جایزه SAG 2021 را از طرف او قبول می کند.

در حالی که چادویک بوزمن همچنان به گرفتن جوایز ادامه می دهد ، همسر او بار دیگر افتخاری را از طرف چادویک برای گرفتن جوایز SAG 2021 پذیرفت.

تیلور سیمون لدوارد در آغاز سخنرانیش با تشکر از خدا ، جایزه بوزمن را برای بازی برجسته بازیگر مرد در نقش اصلی برای “Ma Rainey’s Black Bottom” دریافت کرد.

لدوارد که برای برنامه دریافت جایزه از پیش ضبط شده ظاهر شد ، همچنین از والدین بوزمن و آگوست ویلسون ، نویسنده نمایشنامه ای که این فیلم براساس آن ساخته شده ، تشکر کرد.

لدوارد همچنین از همبازیان فیلم ، از جمله ویولا دیویس ، تشکر کرد و از دنزل واشنگتن که زمانی هزینه تحصیل بوزمن برای حضور در آکادمی درام آمریکایی انگلیس را پرداخت کرد ، تشکر کرد.

لدوارد قبلاً در اوایل سال جاری جایزه منتقدان و گلدن گلوب را از طرف او دریافت کرد.

لدوارد در جریان گلدن گلوب گفت: “او چیزی زیبا ، چیزی الهام بخش می گفت.” “چیزی که صدای کوچکی را در درون همه ما تقویت کند که به شما می گوید شما می توانید. این به شما می گوید که ادامه دهید. این شما را به آنچه در این لحظه از تاریخ قرار است انجام دهید برمی گرداند. “

او همچنین جایزه بعد از مرگ او را در جوایز گاتهام در ژانویه دریافت کرد.

ستاره “پلنگ سیاه” تابستان گذشته در سن 43 سالگی بر اثر سرطان روده بزرگ از دنیا رفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا