سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

هیدن پانتییر درباره بازگشت به فیلم «جیغ 6» صحبت می کند و توضیح می‌دهد که چرا این نقش «یکی از بهترین تصمیم‌هایی بود که گرفت»

هیدن پانتییر در مصاحبه اخیرش درباره همه چیزهای فیلم  Scream صحبت کرد.

این بازیگر 33 ساله اولین بازیش را در این فرنچایز در سال 2011 در Scream 4 ( جیغ ۴) با بازی شخصیت مورد علاقه طرفداران «کربی رید» انجام داد. او برای پارت ششم فیلم جیغ بازگشته است، که به تازگی در سینماها نمایش داده شده است.

در گفتگو با Entertainment weekly او توضیح داد که چرا ایفای این نقش در تمام آن سال‌ها «یکی از بهترین تصمیم‌هایی بود که در زندگی و حرفه‌ام گرفته‌ام»

هیدن همچنین فاش کرد که بازگشت به بازیگری پس از چهار سال مرخصی چگونه بود.هیدن گفت که چگونه جیغ به طور حرفه ای به او کمک کرد و در مورد محیط فیلمبرداری در هنگام انتخاب بازیگر برای Scream 4 صحبت کرد.

او گفت: «وس [کریون، کارگردان فقید فرنچایز] بسیار خونگرم، مهربان، و با ملاحظه و مانند یک پدر بود. او وقتش را صرف می کرد تا به شما یاد دهد که چگونه یک فیلم ترسناک بسازید، چگونه با زمان بندی کار کنید، پیش بینی کنید. باید کامل باشد. او هنر این کار را به من آموخت، او انسانی فوق العاده بود.»

وقتی شنیدم که دارند Scream 5 را می سازند، به آنها زنگ زدم و گفتم: اتفاقاً من ممکنه هنوز زنده باشم! و من ممکنه مفید باشم! لطفا، اگر راهی هست، مرا برگردانید.

او حالا که بازگشته ، آخرین فیلم را “بزرگتر و بهتر از همیشه” توصیف کرد.با این وجود، او در مورد این نقش که قرار بود پس از وقفه چهار ساله اش بازی کند استرس داشت.

او در مورد بازگشتش به بازیگری  گفت ؛صادقانه بگویم: «من کمی نگران بودم. نگران بودم که دیگر نتوانم خوب بازی کنم. یعنی چهار سال مرخصی گرفتم.”

او ادامه داد، “من باید به خودم یادآوری می کردم که چه کاری می توانم انجام دهم و مطمئن می شدم که هنوز هم می توانم آن را انجام دهم. اما می دانستم که تصمیم درستی گرفتم. این بهترین فیلمی بود که می توانستم  در رزومه کاریم داشته باشم. من رویای آن را داشتم. وقتی فیلم Scream 4 را بازی کردم، 21 ساله بودم، و وس کریون، کل بازیگران، کل گروه، چنین خانواده ای بودند. “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا