سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر

سوفیا ریچی با الیوت گرینجه ، مدیر اجرایی موسیقی رابطه دارد.

 سوفیا ریچی دوست پسر جدیدی دارد.

“Entertainment Tonight” روز سه شنبه گزارش داد ، دختر لیونل ریچی با مدیر اجرایی موسیقی الیوت گرینجه پسر لوسین گرینجه مدیر عامل اجرایی و رییس هیئت مدیره یونیورسال موزیک گروپ رابطه دارد.

یک منبع به رسانه برادر ریچی گفت: “آنها سالها دوست بوده اند و الیوت با برادرسوفیا ، مایلز نیز دوست صمیمی است.” “خیلی خوب است که سوفیا با کسی که خانواده اش او را تأیید می کنند و دوستش دارد رابطه دارد.”

 

این منبع افزود: “سوفیا و الیوت با هم خوشحال و خوش هستند.”

ریچی ، 22 ساله ، در تاریخ 26 مارس یک عکس در اینستاگرام با گرینجه منتشر کرد و آن را فقط با یک شکلک آفتابگردان توصیف کرد.

ریچی و گرینجه 27 ساله ، بعد از رابطه کوتاه عاشقانه سوفیا با متیو مورتون، وارد رابطه شدند.

 

Page Six به طور انحصاری فاش کرد که اسکات دیسیک 37 ساله و ریچی بعد از نزدیک به سه سال زندگی مشترک بر سر درگیریهای دیسیک و رابطه نزدیک او با همسر سابقش کورتنی کارداشیان، که سه فرزند با او دارد ، از هم جدا شدند.

در یک قسمت اخیر “Keeping Up With the Kardashians” ،دیسیک ادعا کرد که ریچی به اسکات اولتیماتوم داده است.

او توضیح داد: “حتی هنگام انجام این کار ، احساس می کنم که او فقط می خواست که کورتنی را بیرون کند  و من به او گفتم ،” این مهمترین چیز برای من است ، بچه های من هستند و آنها تنها خانواده من هستند. “.

او گفت ، “و سوفیا گفت که من نمی خواهم تو را به عنوان یک دوست پسر با کورتنی شریک باشم “و سپس او به معنای واقعی کلمه با یک اولتیماتوم گفت:” تو باید من یا کورتنی را انتخاب کنی. “

 

دیسیک حالا با آملیا هملین قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا