سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

کارلی کلاوس باردار با جاشوا کوشنر دیده شد.

بعد از تأیید خبر بارداری در پاییز ، کارلی کلاوس و همسرش جاشوا کوشنر ( برادر جرد کوشنر داماد ترامپ) در تاریخ 8 مارس با هم عکس گرفتند.

کارلی کلاوس و جاشوا کوشنر ، ​​از هوای تازه لذت می بردند.

این زوج ، که منتظر اولین فرزندشان هستند ، دوشنبه 8 مارس در حالی که با هم در حال قدم زدن در میامی ، فلوریدا بودند، دیده شدند.  

 این مدل 28 ساله و سرمایه گذار 35 ساله  بعد از شش سال دوستی در اکتبر 2018 ازدواج کردند. اواخر اکتبر سال 2020 خبری مبنی بر انتظار این زوج منتشر شد و کارلی ماه نوامبر در اینستاگرامش بارداریش را تأیید کرد.

در عکسهای اینستاگرام ، کارلی میزبان برنامه Project Runway شکم برآمده اش را نشان داد و گفت: “صبح بخیر ، سلام عزیزم”.

برادر جاشوا ،جرد کوشنر است که با ایوانکا ترامپ ازدواج کرده است. فرزند کارلی پسر عموی سه فرزند ایوانکا خواهد بود.

برای جشن دومین سالگرد ازدواج با جاشوا در ماه اکتبر ، کارلی در اینستاگرام نوشت: “من هر روز بیشتر عاشقت می شوم.”در همین حال ، جاشوا نوشت “من هر روز خودم را وقف تو میکنم”.  

این زوج بعد از سه ماه نامزدی در یک مراسم یهودی در نیویورک ازدواج کردند ، عروس یک لباس مجلسی براق و زیبای دیور پوشیده بود.

در تاریخ 6 ژانویه ، روزی که معترضین به پایتخت آمریکا هجوم بردند ، رسانه های اجتماعی کارلی بعد از توئیت کردن “تحریک خشونت ضد آمریکایی است” ، خبرساز شد

وقتی کاربری پاسخ داد ، “به اقوام خودتان بگویید ” ، کارلی پاسخ داد ، “من سعی کردم.”

این مدل از آن زمان در شبکه های اجتماعی سکوت کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا