سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

DMX در 50 سالگی درگذشت.

DMX رپر، که در مورد زندگی پر دردسرش موسیقی ساخت ، جمعه 2 آوریل  به علت اوردوز  درگذشت، او 50 ساله بود.

مرگ ارل سیمونز ، متولد وستچستر ، توسط خانواده اش تأیید شد.

خانواده او در بیانیه ای به Page Six گفتند:”ما از این که امروز عزیزمان ، DMX ، که اسم اصلی اش ارل سیمونز است را ، در 50 سالگی در بیمارستان وایت پلینز از دست دادیم، بسیار متاسفیم.”

DMX در یونکرز بزرگ شد و مدتها با اعتیاد به مواد مخدر و مشکلات حقوقی دست و پنجه نرم می کرد.

کار حرفه ای او زمانی شروع شد که او با اولین آلبومش در سال 1998 ، “It’s Dark and Hell Is Hot” در بالای جدول قرار گرفت.

اولین رکورد او در رتبه 1 جدول ایالات متحده قرار گرفت.

 دو آلبوم بعدی DMX ،
“Flesh of My Flesh، Blood of My Blood” و “Then And There There X” ، در بازه زمانی یک سال از سوابق Ruff Ryders / Def Jam منتشر شد و در مجموع بیش از 8 میلیون واحد فروخت.

قدرت تک آهنگ هایی مثل “Ruff Ryders ‘Anthem” ، “What’s My Name” و “What These Bitches Want” و ویدئوهای gritty همراه آنها در صعود سریع و تأثیرگذار این رپر نقش داشتند ، و جایگاه او را به عنوان یک سنگ بنای فرهنگ پاپ تثبیت کردند.

DMX همچنین شروع به کار در هالیوود کرد و نقش های مهمی در فیلم هایی مثل”شکم” و “رومئو باید بمیرد” ایفا کرد. 

او بین سالهای 1999 و 2002 نامزد دو جایزه گرمی و چهار MTV Music Video Award شده است.

رکورد آهنگهای او در اواخر دهه 2000 کند شد. او در مدت 14 سال پنج آهنگ منتشر کرد و در ده ها فیلم و سریال تلویزیونی به بازیگری ادامه داد ، اما به دلیل مشکلات حقوقی ، مالی و دارویی ، حرفه او اغلب از مسیر خارج شد.

در سال 2020 ، DMX مصاحبه احساسی با پادکست “حزب مردم” طالب کولی ، خواننده رپ انجام داد ،  در مورد اینکه برای اولین بار در سن 14 سالگی توسط مربی اش پس از سرقت در یونکرز مورد حمله قرار گرفت ، صحبت کرد.

در سال 2019 ،او پس از گذراندن تقریبا یک سال زندان به دلیل فرار مالیاتی ، به یک برنامه رادیویی در لس آنجلس گفت که آرزو می کند رپر دیگر به عنوان معتاد شناخته نشود.

او پس از دستگیری به اتهام حمایت نکردن از کودکش ، DWI ، رانندگی غیر مجاز و خطرناک ، مصرف مواد مخدر ، رانندگی بدون گواهینامه و تخلفات مشروط ، به جرایم متعددی محکوم شده و به زندان محکوم شده است.

اولین رویایی او با قانون در سال 1986 بود ، زمانی که او به دلیل سرقت یک سگ از یک حیاط خلوت دستگیر شد.

گفته می شود که این پسر 15 ساله در آن زمان از یک زندان اصلاحی نوجوانان فرار کرد و بعداً با اصرار مادرش خودش را تحویل داد.

این رپر مسیحی که گفت هر روز کتاب مقدس را می خواند و این فاجعه او را به خدا نزدیکتر می کند.

به گزارش کریستین پست ، DMX در پارکی که در ماههای اول بیماری همه گیر COVID-19 به صورت زنده در اینستاگرام صحبت کرد ، به طرفدارنش در مورد ایمانش گفت.

“بنابراین حالا من شرایط سختی را میگذرانم . من خدا را به خاطر شرایط دشوار ستایش می کنم ، زیرا از طریق این شرایط می بینم که او میخواهد برای من چه کاری انجام دهد. “

“من خدا را ستایش می کنم زیرا هیچ چیز نمی تواند من را از بین ببرد. بنابراین من از او برای هر فرصتی که برای من فراهم شده سپاسگزارم تا ببینم که او چه چیزی برای من می خواهد. “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا