سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

گفته می شود که شاهزاده فیلیپ حدود 42 میلیون دلار در وصیت نامه اش را به کارکنانش اختصاص داده است.

به گزارش روز پنجشنبه ، شاهزاده فیلیپ مقداری پول در  وصیتش را به سه کارمند نزدیکش هدیه داد بخشید – و نوه های او ، از جمله پرنس هری همه می توانند ارث بگیرند.

روزنامه Sun گزارش داد ، فیلیپ (دوک ادینبورگ) وقتی ماه گذشته در 99 سالگی درگذشت ، حدود 42 میلیون دلار (30 میلیون پوند) برجای گذاشت.

یک منبع سلطنتی ادعا کرد ، در حالی که انتظار می رود ملکه ذینفع اصلی باشد ، فیلیپ همچنین اطمینان حاصل کرد که از برخی از دستیارانش حمایت می کند – که غیرقراردادی است.

منبع خودی به رسانه گفت: “برخلاف برخی دیگر از سلطنت ها ، شاهزاده فیلیپ با سه مردی که از او مراقبت می کنند سخاوتمندانه خواهد بود.”

 

“آن افراد شامل سرتیپ Archie Miller Bakewell منشی خصوصی ، William Henderson پادو و Stephen Niedojadlo پیشخدمت خصوصی است.”

منبع خودی گفت که نوه های او نیز ممکن است از وصیت نامه  چیزی بگیرند – و شاهزاده هری با وجود انتقاد عمومی از خانواده سلطنتی از زمان کناره گیری از خانواده و وظایف رسمی ، از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

“فیلیپ شخصیتی برای مجازات نوه اش به دلیل بدرفتاری نداشت. او مردی بسیار منصف ، یکدست و دوست داشتنی بود و هرگز کینه به دل نگرفت. “

در همین حال ، در مورد چهار فرزند او پرنس چارلز ، پرنسس آن ، پرنس ادوارد و پرنس اندرو گفته شده است که آنها می توانند “آنچه را که می خواهند” از مجموعه دفتر او بگیرند.

سخنگوی کاخ باکینگهام از تأیید محتوای وصیت نامه خودداری کرد.

کاخ در بیانیه ای به رسانه گفت: “این یک مسئله شخصی برای خانواده است و چنین تنظیماتی خصوصی است.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا