سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

پرنسس یوژنی به پدربزرگش شاهزاده فیلیپ ادای احترام می کند: “همه ما دلتنگت هستیم”.

پرنسس یوژنی به احترام پدربزرگش شاهزاده فیلیپ ، که جمعه در سن 99 سالگی درگذشت ، ادای احترام کرد.

یوژنی چهارشنبه در اینستاگرام در کنار عکسش با فیلیپ نوشت: “عزیزترین پدربزرگ ، همه ما دلتنگت هستیم”.  

او همچنین خاطراتش را با فیلیپ تعریف کرد ، از جمله خندیدن به شوخی های او ، سوسیس سوخته و یادگیری “زندگی و خدمات دیدنی و جذاب او در نیروی دریایی”.

یوژنی گفت: “تو را فرزندان ، نوه ها و نتیجه هایتان به یاد خواهند آورد” و قول داد که از مادربزرگش ملکه الیزابت دوم مراقبت کند.

یوژنی ، 31 ساله ، دختر کوچک شاهزاده اندرو و همسر سابقش سارا فرگوسن است ، در ماه فوریه فاش کرد که او و همسرش جک بروکسبانک اولین فرزندشان را به یاد فیلیپ ، آگوست فیلیپ هاوک نامگذاری کرده اند.

فیلیپ و فرگوسن در پی جدایی او از اندرو در سال 1992 روابط سردی داشتند.

 

در عروسی یوژنی در اکتبر 2018 با بروکسبانک ، فیلیپ و فرگوسن در کنار هم برای عکس های خانواده سلطنتی لبخند زدند.

فیلیپ ، قدیمی ترین زوج سلطنتی در تاریخ انگلیس ، جمعه در قلعه ویندسور درگذشت. یک منبع سلطنتی به The Post تأیید کرد که آرزوی نهایی دوک ادینبورگ این است که در راحتی در خانه اش بمیرد.

یک منبع خودی گفت: “ما می دانستیم که وقتی او را به خانه بردند قرار بود به آرزوی خودش بمیرد ، نه در تخت بیمارستان ، بلکه در تختخواب خودش.”

فیلیپ در ماه فوریه در بیمارستان بستری شده بود و تحت عمل جراحی قلب قرار گرفت. او ماه بعد مرخص شد.

فیلیپ 74 سال بود که با ملکه الیزابت دوم ازدواج کرده بود. این زوج چهار فرزند مشترک داشتند: دخترشان پرنسس آن ، 70 ساله ، پسرانشان اندرو 61 ساله ، پرنس ادوارد 57 ساله و پرنس چارلز 72 ساله ، وارث سلطنت.

اگرچه فیلیپ در آگوست 2017 از وظایف عمومی اش بازنشسته شد ، اما او همچنان برای چندین وظیفه خانواده سلطنتی ، از جمله عروسی خواهر یوژنی ، پرنسس 32 ساله بئاتریس ، در ژوئیه 2020 با ادواردو موزی حضور داشت.

فیلیپ همچنین در عروسی نوه اش پرنس هری و مگان مارکل در ماه مه 2018 شرکت کرد. دوک ساسکس ، 36 ساله ، که در حال حاضر به همراه مارکل 39 ساله در کالیفرنیا اقامت دارد ، برای تشییع جنازه فیلیپ به انگلستان بازگشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا