سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباردانستنی و اطلاعات عمومی

جاذبه های «هتل ترانسیلوانیا» در تم پارک جزیره رویایی روسیه

در آستانه اکران تابستانی  Hotel Transylvania: Transformania ، پارک تفریحی جزیره رویایی مسکو جاذبه جدید “هتل ترانسیلوانیا” را رسما افتتاح کرد. این در حالی است که Transformania ، آخرین فصل از این انیمیشن  ، قرار است از 23 ژوئیه در آمریکای شمالی و از 4 آگوست در سطح بین المللی عرضه شود. در حال حاضر برنامه ریزی شده است تا 5 آگوست در روسیه اکران شود.

سه انیمیشن قبلی هتل ترانسیلوانیا توسط سیندی تارتاکوفسکی فیلمساز روسی-آمریکایی کارگردانی شده است و هر کدام روسیه را در میان 10 بازار برتر خارج از کشور قرار داده اند.   ، هتل ترانسیلوانیا 3 ، بیش از 19 میلیون دلار  هزینه کرد. فیلم Transformania توسط جنیفر کلوسکا و درک دریمون کارگردانی شده است و فیلمنامه آن توسط تارتاکوفسکی تولید شده است.

بازدیدکنندگان در جاذبه جدید  هتل ترانسیلوانیا مسکو می توانند پس از عبور از روی پل  مه آلود برای ورود به لابی هتل ، در استراحتگاه دراکولا گشت بزنند و با مهمانان غیرمعمول آن دیدار کنند. از آنجا ، دراکولا آنها را در بیش از 10 لوکیشن  راهنمایی می کند. 

جزیره رویایی یک پارک سرپوشیده است که در ابتدا در اوایل سال 2020 راه اندازی شد ،قبل از چند ماه بسته شدن به دلیل  کرونا راه اندازی شد. این  پارک در جولای سال گذشته بازگشایی شد.

ایوان شول ، مدیر فنی پارک تفریحی جزیره رویا ، گفت که جاذبه هتل ترانسیلوانیا  ، “افزودنی شایسته برای پارک ما خواهد بود. ساختن جاذبه هتل ترانسیلوانیا بیش از سه سال طول کشید ، زیرا ما می خواستیم فضایی منحصر به فرد برای روسیه بسازیم ، با ترکیب آخرین راه حل های فنی و خلاقانه ، یک تجربه ترسناک کمدی مناسب برای کل خانواده ایجاد کنیم. ما برای دستیابی به یک تجربه معتبر که اولین جذابیت این سطح در روسیه ،  که در یکی از پارک های موضوعی برتر جهان باشد ، با Sony Pictures همکاری کردیم. “

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا