سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

ونسا برایانت به مناسبت بیستمین سالگرد ازدواجشان عکس عروسی عاشقانه ای با کوبی برایانت را به اشتراک می گذارد

ونسا برایانت 20 سال پیش با کوبی برایانت ازدواج کرد و او سالگرد ازدواجشان  را با مجموعه ای از پست های تلخ در شبکه های اجتماعی جشن می گیرد.

مادر چهار فرزند روز یکشنبه عکسی قدیمی را از عروسی خود به اشتراک گذاشت که در آن او و اسطوره فقید بسکتبال در حال  بوسه  بودند و بازوهای خود را به دور یکدیگر می پیچند.  او نوشت : “بیستمین  سالگرد مبارک ، عزیزم. من تو را دوست دارم. 

او همچنین ویدیویی از کوبه برایانت که  راجع به روابط آنها صحبت می کرد به اشترا ک گذاشت که می گفت : “سرگرم کننده است ، ما با هم اوقات خوبی را سپری می کنیم. من فوق العاده او را دوست دارم ، اما ما همچنین بهترین دوستان  هم هستیم. این یک نعمت است.”

برخی از دوستان ونسا برایانت احتمالاً پیش بینی می کردند که این سالگرد برای او  پس از از دست دادن همسر و دخترش در یک حادثه سقوط هلی کوپتر در ژانویه 2020 یک سالگرد چالش برانگیز باشد.او از سلبریتی ها و دوستان نزدیک کوبه پیامهای تبریک دریافت کرد . 

مک دانل  نوشت : “سالگرد تولدت  دو همدم  باورنکردنی + 20 سال عشق واقعی مبارک” “ما  شما را دوست داریم ، V + KB.”: “تعریف عشق واقعی. از شما برای ارائه چنین مثال مهمی از معنای عشق برای میلیون ها نفر ، از جمله خودم ، تشکر می کنم. شما دو نفر برای همیشه زیبا ترین داستان عشق را خواهید داشت.”

گاسول در استوری اینستاگرام خود افزود: “ما تو را دوست داریم.”

سلبریتی های  دیگر هم کامنت گذاشتند 

ویولا دیویس بازیگر نوشت: “امروز انبوهی از عشق را ارسال می کنیم.”

کلوئی کارداشیان اظهار داشت: “من تو را دوست دارم”.

کلی رولند اضافه کرد: “برای همیشه و همیشه”.

ونسا و کوبه برایانت که در سال 2001 ازدواج کردند چهار دختر با هم داشتند: ناتالیا 18 ساله جیانا ، که در 13 سالگی در تصادف با پدرش و هفت نفر دیگر درگذشت. بیانکا ، 4 ساله؛ و کاپری که در ماه ژوئن 2 ساله خواهد شد.”

در اوایل سال جاری ، او در مورد “درد غیرقابل تصوری” که هنوز پس از از دست دادن احساس می کند صحبت کرد.

او  به مجله People گفت: “شما فقط باید بلند شوید و جلو بروید. دراز کشیدن در تخت و گریه کردن  این واقعیت را تغییر نخواهد داد که خانواده من دیگر هرگز مثل سابق نخواهند شد.” “اما بلند شدن از رختخواب و رفتن به جلو باعث می شود که زندگی برای دخترانم و برای من بهتر شود. بنابراین ، این کاری است که من می کنم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا