سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

مگان مارکل اولین کتاب کودک نوشته خودش با نام The Bench منتشر می کند.

مگان مارکل نگارش کتاب کودکان را به لیست  موفقیت هایش اضافه می کند.

روز سه شنبه ،  Pengiun Random House  اعلام کرد که دوشس ساسکس  کتاب کودکانه جدیدش به نام  The Bench (نیمکت) ، در 8 ژوئیه 2022 منتشر می کند. این کتاب با الهام از پرنس هری و پسرشان آرچی نوشته شده است. 

بر اساس شعری که مارکل پس از تولد پسرشان آرچی برای همسرش پرنس هری سروده است ، تصویرگری کتاب توسط هنرمند برنده جایزه کالدکات ، کریستین رابینسون ، که همچنین با  Sesame Street Workshop و Pixar Studios کار کرده است ، انجام می شود.

مارکل در بیانیه ای از کتاب های کودکان Random House گفت: کریستین  که در تصاویر از لایه های رنگی زیبایی استفاده می کند ، گرما ، لذت و راحتی را در روابط بین پدران و پسران به تصویر می کشد. “این بازنمایی برای من از اهمیت ویژه ای برخوردار بود. ، و من و کریستین از نزدیک همکاری کردیم تا این پیوند خاص را از طریق یک لنز فراگیر به تصویر بکشیم. امید من این است که The Bench در هر خانواده ای ، به همان اندازه که برای خانواده من جذابیت دارد، برایشان جالب باشد. 

این کتاب آخرین مجموعه از پروژه هایی است که این زوج از زمان ترک رسمی خانواده سلطنتی به عهده گرفته اند. سال گذشته ، آنها اعلام کردند که یک قرارداد چند ساله با Netflix برای تولید محتوای اصلی از جمله مستندها و فیلم های سینمایی بسته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا