سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپاخبر های داغ

جنیفر لوپز و الکس رودریگرز بعد از 4 سال از هم جدا شدند.

بالاخره داستان عاشقانه جنیفر لوپز و الکس رودریگز هم به پایان رسید.

چندین منبع به E نیوز تأیید می کنند که این زوج هالیوودی نزدیک به دو سال پس از خواستگاری عاشقانه نامزدی شان را تمام کردند. در حقیقت ، افراد نزدیک به این دو نفر می گویند که جی لو تصمیم گرفت به دلایل مختلف به همه چیز پایان دهد.

این خبر پس از اینکه این زوج پست های صمیمانه روز ولنتاین را به صورت آنلاین به اشتراک گذاشتند و همچنین در ماه فوریه گذشته با هم در Super Bowl در میامی شرکت کردند ، برای طرفداران تعجب آور بود.

در حقیقت ، الکس ابراز امیدواری میکرد که آنها پس از به تعویق انداختن عروسی شان به دلیل همه گیری ویروس کرونا ، در سال 2021 ازدواج کنند.

بازیکن سابق MLB در نمایش امشب با بازی جیمی فالون به اشتراک گذاشت: “شما می دانید که ما در سال 2020 دو بار تلاش کردیم. ما دو بار به خاطر کرونا عروسی مان را به تعویق انداختیم..

در مورد جنیفر ، او قبلاً به اِل گفته بود که آنها برای ازدواج عجله ندارند. همانطور که او به نشریه گفت ، “ما عروسی را دو بار به تعویق انداختیم. آنچه را واقعاً می خواستیم انجام دهیم برنامه ریزی کرده بودیم [اما] نمی دانم آیا دوباره می توانیم یا نه ؟ . ما آن را لغو کردیم ، و از آن زمان ، ما در مورد آن صحبت نکرده ایم. ”

در اوایل سال ، الکس با موضوع رابطه  با مدیسون لوکروی ستاره جنوب افسون سر تیتر خبرها شد.  یک منبع نزدیک به الکس گفت که او حتی مدیسون را نمی شناسد و هرگز با او ملاقات نکرده است.

هنگامی که جنیفر برای فیلمبرداری فیلم جدیدش به جمهوری دومنیکن می رفت ، یک منبع گفت که این شایعات بر داستان رمانتیک جنیفر با الکس تأثیر نمی گذارد.

منبع به اشتراک گذاشت: “همه چیز با الکس خوب است.” “او اجازه نمی دهد شایعات جعلی رویش تاثیر بگذارد و تصمیم می گیرد که توجه نکند.”

در ماه مارس سال 2019 ، الکس روی یک زانو نشست و از جنیفر خواستگاری کرد. این حرکت بزرگ کمی پس از جشن دو سال بودنشان با هم  انجام شد.

الکس در اینستاگرام  نوشت: “ما قرار است که باشیم و چقدر شما برای من با مفهومی که  قابل بیان نیست.” “از بازی های بیس بال ، سفر به سراسر دنیا تا نمایش در وگاس. ما همه این کارها را با هم انجام داده ایم و هر لحظه با تو خوبه.

جنیفر اضافه کرد ، “تو دنیای من را به مکانی امن تر و با ثبات تر تبدیل کردی … در میان زندگی همیشه در حال تغییر و تحرک ما … تو باعث می شوی احساس نوجوانی را داشته باشم که از نو شروع کرده است.”

متأسفانه برای این دو نفر کافی نبود که همیشه خوشبختانه زندگی کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا