سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپا

The Flash: فصل هفتم؛ دو ستاره اصلی سریال CW را ترک می کنند.

دو بازیگر ثابت در حال ترک سریال Flash هستند ، در واقع ، یکی از اعضای ثابت سریال ، تام کاوانا ، سریال را در قسمت سوم فصل هفتم ترک کرده است. قرار بود او در پایان فصل ششم برود ، اما این اپیزودها به دلیل همه گیری ویروس به تأخیر افتاد. کاوانا در هفت فصل گذشته به عنوان دوست و دشمن در این سریال حضور داشته است.

دومین بازیگری که سریال را ترک میکند کارلوس والدس است. او از زمان شروع سریال تا الان در نقش سیسکو رامون ، دست راست و نابغه که پشت سر  Barry Allen نقش دارد .  شخصیت او در پایان فصل هفت با حضور در فینال تمام می شود.

اریک والاس ، به Deadline گفت:

“تام و کارلوس به مدت هفت فصل جدایی ناپذیر در سریال ما بوده اند و جایشان خیلی خالی میشود. هر دو استعداد خارق العاده ای هستند که شخصیت های محبوبی را خلق کرده اند که طرفداران و مخاطبان در سراسر دنیا آنها را دوست دارند. 

گرانت گوستین ، کندیس پاتون ، دانیل پناباکر ، دانیل نیکولت ، افرات دور ، براندون مک کایت ، کایلا کامپتون و جسی ال مارتین نیز در این سریال ابرقهرمانان بازی می کنند که قبلاً برای هشتمین فصل از شبکه CW تمدید شده است.

شما چی فکر میکنید؟ آیا از این ورودها در The Flash تعجب کرده اید؟ آیا قصد دارید سریال را از فصل هفتم و بعد از آن ادامه دهید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا