سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

ویلیام و هری اصرار دارند در مراسم رونمایی از مجسمه پرنسس دیانا سخنرانی های جداگانه ای داشته باشند.

یک منبع ادعا کرد شاهزاده ویلیام و پرنس هری “اصرار” دارند که در مراسم رونمایی از مجسمه پرنسس دیانا سخنرانی های جداگانه ای داشته باشند و این نگرانی را ایجاد می کند که به نظر می رسد آنها در “جبهه متحدی” قرا نمیگیرند.

انتظار می رفت که برادران سلطنتی که از 18 ماه پیش درگیر خصومت خانوادگی بودند ، وقتی که در ماه جولای در 60 سالگی مادر فقیدشان به هم می پیوندند ، اختلافاتشان را کنار بگذارند.

یک منبع به روزنامه سان گفت: “برادران در این مراسم باهم فقط حضور فیزیکی دارند اما می خواهند جداگانه سخنرانی کنند.”

“ممکن است شما فکر کرده باشید که آنها می خواهند یک بیانیه و سخنرانی مشترک انجام دهند اما اینطور نیست. هر کدام اصرار دارند که خودشان جداگانه صحبت کنند. “

گزارش شده است که این اقدام نگرانی هایی را ایجاد کرده است که به نظر می رسد انگار برادران نمی توانند در یک قاب قرار بگیرند.

این منبع به رسانه گفت: “این یک نگرانی بزرگ است که زبان بدن آنها نشان دهد همه چیز خوب نیست و آنها در یک جبهه متحد نیستند.”

تام بردبی ، روزنامه نگار ITV که سالها با هر دو شاهزاده دوست بوده است ، روز شنبه تأیید کرد که رابطه برادران “مشکل دار” است.

“قبلاً کاملاً خوب بودند، زیرا آنها با هم مشاجره نمی کردند و زندگی عادی بود. سپس رابطه آنها در طول یک و نیم سال گذشته کم کم مشکلدار شد. “بردبی به لندن تایمز گفت: برادران از زمان کناره گیری هری و مگان از خانواده سلطنتی و ترک انگلیس دیگر به هم نزدیک نبودند. 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن