سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

تیلور سویفت با برنده شدن Global Icon Award در مراسم اهدای جوایز BRITs 2021 تاریخ ساز شد.

 

در روز سه شنبه ، 11 مه در جوایز BRIT 2021 تیلور سوئیفت  جایزه جهانی آیکون را برذ که او را به عنوان اولین  ستاره زن و اولین ستاره غیر بریتانیایی تبدیل کرد که این جایزه را از آن خودش کرده.  این خواننده 31 ساله به یک گروه اختصاصی از افتخارات Global Icon پیوست که شامل التون جان ، دیوید بووی و رابی ویلیامز است.

در طول برنامه ، سوئیفت شاهد مونتاژی از خوانندگان بود که از کار او تعریف می کردند ، از جمله اد شیران و آنی لنوکس. سلنا گومز در این ویدئو اظهار داشت: “تیلور همان دختری است که در 15 سالگی با او آشنا شدم.” “او سخاوتمند و مهربان است و به شدت به هوادارانش اهمیت می دهد.” اندکی بعد ، ستاره  Game of Thrones ، مایسی ویلیامز ، این جایزه را به این هنرمند اهدا کرد.

سوئیفت به اشتراک گذاشت: “من می خواهم از دوستان و خانواده ام که دقیقاً خودشان می دانند کی هستند تشکر کنم. نظر آنها درباره من هرگز در بالا و پایین شدن زندگیم تغییر نکردم” چیزی که یاد گرفتم ، این است که شما باید هر روز به اطراف نگاه کنید و به افرادی که همیشه به شما ایمان داشته اند  توجه کنید و هرگز قدردانی از آنها را متوقف نکنید. ” 

وی توضیح داد: “من باید بگویم که در همه مسیرهای شغلی  چیزهای منفی  وجود دارد ، اگر با مقاومت مواجه شدی ، این احتمالاً به این معنی است که  داری کار جدیدی انجام می دهی.” “اگر تلاطم یا فشار را تجربه می کنید ، این احتمالاً به این معنی است که شما در حال بالا رفتن هستید و ممکن است زمانهایی باشد که تمام قلب و روحتان  را در کاری قرار دهید و با بدبینی  روبرو شود. شما نمی توانید اجازه دهید این شما را خرد کند.”

سوئیفت افزود: ” ما در جهانی زندگی می کنیم که هر کسی حق دارد هر زمان بخواهد در مورد شما هرچه می خواهد بگوید. اما فقط لطفاً به یاد داشته باشید که شما حق دارید ثابت کنید که آنها اشتباه می کنند. “

سوئیفت علاوه بر جایزه جهانی آیکون ، به همراه آریانا گراند ، بیلی الیش ، کاردی بی و مایلی سایرس برای هنرمند انفرادی زن بین المللی نیز نامزد شده است. 

او ارتباط ویژه ای با انگلیس نیز دارد چون حداقل از سال 2017 با جو الوین بازیگر بریتانیایی رابطه دارد. 

سوئیفت قبل از اینکه با انتشار Fearless (نسخه تیلور) در 9 آوریل سر و صدا کند ، جایزه گرمی 2021 را برای آلبوم سال به همراه پنج نامزدی دیگر از آن خود کرد. 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن