سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جنیفر آیدین ، ستاره ‘RHONJ’ هنوز با مادرش صحبت نمی کند.

جنیفر آیدین و مادرش هنوز قطع رابطه اند.

جنیفر 44 سال ستاره “RHONJ”، به Page Six گفت که او و مادرش ، ژوزفین آلتینل ، مدتی است که بعد از درگیر شدن در یک دعوای لفظی حرفهای نامناسبی درباره رابطه “خصمانه” ژوزفین با پدر آیدین ، ​​جان ، مدتی است صحبت نکرده اند.

آیدین در مصاحبه اخیرش با Page Six گفت: “ما باهم حرف نمیزنیم.” “درگیری بین او و پدرم کمی خصمانه شده بود و من مجبور شدم دخالت کنم و او حالا مرا به عنوان مدافع پدرم میداند – ما حرفهای زشتی را به هم گفتیم و فقط باید مدتی از هم جدا باشیم.”

همانطور که بینندگان می دانند ، جنیفر و مادرش تمام فصل در برنامه براوو درگیر بودند چون جنیفر پدرش را به خانه اش برد تا به اختلافات بین والدینش کمک کند.

جنیفر افزود که او و مادرش “همچنان عصبانیت زیادی نسبت به یکدیگر دارند” اما او امیدوار است که آنها بتوانند بهتر شوند.

او توضیح داد: “من فقط میتوانم بگویم که او یک پیرمرد 76 ساله است که معلول است ، با عصا راه می رود و بیماری پارکینسون را دارد.” “این آدمی نیست که خیلی خبیثانه رفتار کند. و من دیگر نمی توانستم کنار آن بایستم و نگاهش کنم و مادرم از اینکه طرف او را گرفتم عصبانی شده است. “

“Real Housewives of New Jersey” چهارشنبه ها ساعت 21، ET در Bravo پخش میشود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا