سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر

دریک بعد از انتشار آهنگ جدید با نیکی میناژ با مایکل بی جردن شام خورد

دریک 34 ساله در شب 14 مه  با مایکل بی جردن ، 34 ساله شام خورد.  خواننده رپ و بازیگر هنگام رفتن به شام ​​در رستوران کریگ در غرب هالیوود لباس های معمولی اما شیک پوشیدند. دریک یک کت خاکستری روی تاپ سفید ، شلوار نارنجی نئونی و کفش های کتانی خاکستری پوشید در حالی که مایکل یک کت قرمز چهارخانه را روی یک تاپ و شلوار سبز زیتونی و کفش های کتانی قهوه ای پوشید.

اندکی پس از شام ، گفته می شود که دریک شب خود را با شرکت در یک مهمانی پر ستاره که در آن نوازندگان دیگری مانند تراویس اسکات و کریس براون نیز حضور داشت ، ادامه داد. 

 این آخرین بیرون رفتن  دریک پس از آن اتفاق می افتد که او آهنگ جدیدی با ، نیکی میناژ 38 ساله و لیل وین ، 38 ساله ،ساخت.  این سه نفر در آهنگ “Seeing Green” حضور داشتند که در 14 مه پروژه را آغاز کرد. دریک برای کمک به تبلیغ آهنگ در Live Instagram Nicki ظاهر شد و فاش کرد که او کسی است که آهنگ را برای او ارسال کرده است.

نیکی ، که از سال 2018 موسیقی جدیدی را منتشر نکرده بود ، قبل از اینکه آخرین میکس تیپ خود را منتشر کند ، از دریک برای کمکش تشکر کرد و گفت: “من هرگز آن را فراموش نخواهم کرد – و برای جهانیان و قله های کوهستان فریاد خواهم زد.” “او برای من چیزی فرستاد و باعث شد دوباره احساس رقابت کنم .”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا