سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جنیفر لاو هیویت باردار است، او سومین فرزندش را با برایان هلیسای در راه دارد.

جنیفر بازیگر، روز سه شنبه اعلام کرد که او باردار است و منتظر سومین فرزندش با همسرش برایان هلیسای است.

این زوج در حال حاضر پدر و مادر پسری 5 ساله بنام اتیکیس، و دختری 7 ساله بنام اتمن هستند.

“اوه عزیزم، ما فرزند دیگری را در راه داریم”، این بازیگر به طرفدارانش در حالی که تست بارداری مثبت در دست داشت، نوشت: “خیلی هیجان زده ام و بلاخره این خبر را با همه شما به اشتراک بگذارم. با تشکر از Clearblue مارکی از Swiss Precision Diagnostics که محصولات تشخیصی خانگی مثل آزمایش بارداری ، آزمایش تخمک گذاری و مانیتورهای باروری را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

جنیفر به the weekly گفت که او از اینکه خبر بارداریش را به مدت طولانی، حتی در حالی که او در سریال فاکس “9-1-1” بازی کرده بود مخفی نگه داشته افتخار میکند.

او در ژوئن 2020 پستی مادرانه در اینستاگرام گذاشت و نوشت: “من همیشه بچه ها را می خواهم. یک خانواده که من می توانم با فردی خاص بسازم. و من هر روز خودم را صرف چیزی که واقعا اتفاق افتاده است میکنم. من نمی توانم باور کنم که دو بچه سالم، شاد و دوست داشتنی دارم. … احساس خوشبختی مادر بودن بهترین کار در جهان است و قلب من سرشار از احساس است. “

 او از سال 2013 با برایان ازدواج کرده است.

 چنیفر بعد از بازی در سریالی به نام پارتی 5 در شبکه فاکس به شهرت رسید و بعد از آن درنقش جولی جیمز در فیلم‌های میدانم تابستان قبلی چه کردی درخشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا