سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

لیدی گاگا در مصاحبه ای گریان می گوید بعد از تجاوز توسط تهیه کننده در 19 سالگی باردار شد.

لیدی گاگا در 19 سالگی بعد از تجاوز توسط تهیه کننده موسیقی باردار شد – و در یک مصاحبه جدید گریان گفت: “به دلیل آسیب روحی” ، شرایط روانی را تجربه کرده است.

این خواننده و بازیگر 35 ساله در مصاحبه جدیدی با اپرا وینفری مجری مشهور تلویزیون گفته است که در سن 19 سالگی توسط یک تهیه کننده مورد تجاوز قرار گرفته است.

ستاره ای که نام اصلی اش استفانی ژرمنتا است ، در مستند Apple TV+ فاش کرد: “من 19 ساله بودم و در این حرفه مشغول کار بودم که یک تهیه کننده به من گفت:” لباساتو در بیاور “و من گفتم نه و میخواستم از اتاق خارج شوم. قبل از اینکه برم بیرون، اون شخص شروع به تهدید کردن کرد و گفت اگر اینکارو نکنم تمام آهنگهامو میسوزونه.”

او اضافه کرد:” اون به اصرار کردن ادامه داد و من مثل یخ شده بودم. دیگه چیزی یادم نمیاد تا جایی که منو یه گوشه بیهوش انداخته بود. بعد از یه مدت شروع کردم به بالا اوردن و فهمیدک که از تجاوز اون مرد حامله شدم.

خواننده از فاش کردن اسم تهیه کننده خودداری کرد و توضیح داد که “هرگز نمی خواهد دوباره با آن شخص روبرو شود.”

لیدی گاگا قبلاً در مورد مصرف داروهای ضد روان پریشی صحبت کرده است زیرا در نتیجه حمله جنسی با “مشکلات روحی” دست و پنجه نرم میکرده است.

او گفت که خاطرات دردناکی در زمان مراجعه به بیمارستان با روانپزشک بوجود آمده است.

لیدی گاگا گفت: “ابتدا احساس درد کردم و سپس بی حس شدم.” “بعد از آن من هفته ها و هفته ها و هفته ها و هفته ها بعد بیمار شدم و فهمیدم که همان دردی است که وقتی اون فرد که به من تجاوز کرد مرا باردار کرد.”

او افزود: “من مورد آزار قرار گرفته ام و ماه ها در استودیویی حبس شده بودم. “

او فاش کرد که در سال 2019 ، گرچه حرفه اش با برنده شدن در اسکار برای “A Star Is Born” رونق خوبی داشت ، اما در واقع “یک ضربه روانشناختی” را پشت سر گذاشته بود.

او گفت: “برای چند سال ، من همان دختر قبلی نبودم.” ” احساسی دردی که بعد از تجاوز به من تحمیل شد. من بسیاری از MRI ​​ها و اسکن ها را انجام داده ام که از آنها چیزی پیدا نمیشد. اما بدنت به یاد می آورد. “

گاگا قبلاً به مدت هفت سال در مورد این حمله جنسی سکوت اختیار کرده بود و اولین بار آن را در مصاحبه ای در سال 2014 فاش کرد.

او گفت: “من نمی دانستم چطور حتی به آن فکر کنم ، نمی دانستم چگونه آن را بپذیرم ، نمی دانستم چگونه خودم را سرزنش کنم یا فکر کنم این تقصیر من است.” “این چیزی بود که زندگی من را تغییر داد و من کاملاً عوض شدم.”

او افزود: “این بدن من را تغییر داد ، افکارم را تغییر داد.”

او گفت: “بعد از این اتفاق ، همیشه از خودم می پرسیدم … من در زندگی خودم چه  کارکردم که این اتفاق  برایم افتاد؟” “نوعی احساس گناه بهمراه آن بود که من به نوعی از خشونت الهام گرفته بودم.”

این فوق ستاره گفت: “به دلیل مدل لباس پوشیدنم و  اینکه شاید تحریک کننده ام، فکر کردم که این تقصیر من بوده است.”

در این اسناد جدید افراد مشهوری از جمله پرنس هری حضور دارند که در مورد مبارزات بهداشت روان آنها بحث می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا