سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جنیفر لوپز بعد از رابطه دوباره با بن افلک با همسر سابقش دیدار کرد.

جنیفر لوپز به همراه همسر سابقش مارک آنتونی در میامی دیده شد، بعد از اینکه نامزد سابق او بن افلک  به لس آنجلس بازگشت.

افرادی به Page Six گفتند که لوپز روز پنجشنبه در بیرون از هتل W South South Beach با آنتونی بود. یک منبع گفت لوپز “فوق العاده سرحال و خوش” و حدود دو ساعت در آنجا بودند.”

روز چهارشنبه ، افلک هنگام ورود به خانه همسر سابقش جنیفر گارنر در برنتوود ، کالیفرنیا دیده شد ، جایی که او با یکی از سه فرزندش عکس گرفت.

لوپز 51 ساله قبلاً از سال 2004 تا 2014 با آنتونی 52 ساله – که با او دوقلوی 13 ساله اما و مکس را مشترک است – ازدواج کرده بود.

گفته می شود رابطه او با افلک بعد از جدایی اخیر او با نامزد سابقش به نام الکس رودریگز 45 ساله از سرگرفته شده است.

در اوایل این هفته در میامی ، لوپز و افلک 48 ساله در حالی که با هم در حال ورزش در ورزشگاه بودند دیده شدند.

ما به طور انحصاری گزارش دادیم ، این زوج که قبلاً در دهه 2000 نامزد بودند ، در آوریل امسال دوباره وارد رابطه شدند، آنها همچنین اخیراً با هم به سفری به مونتانا رفته اند.

Page Six گزارش داد که قبل از فاش شدن رابطه جنیفر قبل از اینکه ماه گذشته در اسکاتلند دیده شود ، اتفاق افتاده بود. منابع به ما گفتند که این ستاره ها قصد داشتند رابطه مجددشان را با روشی کاملاً کنترل شده اعلام کنند – حتی قبل از آنکه عکسهایی از افلک که تنها سوار ماشین لوپز شده بود پخش شد گفته می شود که به خانه جنیفر سر زد.

یک منبع به ما گفت: “او در ماه آوریل در خانه جنیفر ماند و جنیفر قصد داشت در اینستاگرام  اعلام کند که دوباره با هم هستند. همه چیز در مورد زمان با او است. “

لوپز و افلک هنوز در مورد این رابطه توضیحی نداده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا