سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جان پاراگون ، ستاره ‘Pee-wee’s Playhouse’ در 66 سالگی درگذشت.

جان پاراگون ، بازیگر پیشکسوت در “Pee-wee’s Playhouse” درگذشت. او 66 ساله بود.

مطابق با گفته پزشک قانونی در شهرستان ریورساید ، کالیفرنیا ، TMZ تایید کرد که پاراگون در آوریل درگذشت ، اگرچه علت مرگ مشخص نشده است.

از 1986 تا 1991 ، پاراگون در نمایشنامه “Pee-wee’s Playhouse” به عنوان Jambi the Genie نامزد جایزه Emmy شد ، که با صورت آبی رنگ و سربند قرمز تزئینی اش در یک جعبه خیره کننده نشسته بود و در هر زمان که Pee-wee Herman (پل Ruebens) می خواست آرزو کند.  با هر آرزو ، جمبی کلمات جادویی نمادین را میگفت: “Meka leka hi meka hiney ho.”

مرگ جان پاراگون ستاره “Pee-wee” توسط پزشک قانونی اعلام شد
پاراگون در سال 1954 در آنکوراژ ، آلاسکا متولد شد و به عنوان عضوی از پیشگامان گروه Groundlings Improv – بزرگ شد و در سالهای اخیر او “مطابق با بیوگرافی رسمی خودش” “با Walt Disney Imagineering کار می کرد. 

پاراگون همچنین صداپیشگی شخصیت تکراری “Pee-wee” Pterri the Pterodactyl بود – و زمانی که او در “Playhouse” بازی نمی کرد ، شناخته شده بود که او چندین قسمت را در کنار Reubens نوشت ، از جمله “Playhouse Pee-wee’s: Christmas Special” در سال 1988 ، که این سریال را  نامزدی امی را برای بهترین نوشته در یک ویژه نامه کودکان به دست آورد.

در همان سال ، او  “الویرا: معشوقه تاریکی”  را با خود الویرا ، معروف به کاساندرا پترسون ، پیشکسوت Groundling ، نوشت.

پاراگون همچنین در دهه 1980 در تعدادی از فیلم های سینمایی ظاهر شد ، از جمله “شاهزاده قورباغه” (1986) ، “UHF” ورد آل یانکوویچ (1989) و  “Eating Raoul” (1982) ، و بعدا در “Seinfeld” حضور افتخاری داشت.

همکاران ، دوستان و طرفداران قدیمی پاراگون برای ادای احترام به این کمدین تکرار نشدنی به شبکه های اجتماعی رفته اند.

“من خیلی ناراحتم. جولیا سویینی ، ستاره سابق “Saturday Night Live” نوشت: این خبر وحشتناکی است. “من او را به خوبی نمی شناختم ، اما او را بسیار تحسین می کردم و خیلی ها او را خیلی دوست داشتند. روز غمگین برای کمدی. روز بسیار غم انگیز RIP جان پاراگون. “

فیل لامار بازیگر طنز “Mad TV” افزود که او “از خبر درگذشت جان پاراگون شگفت انگیز و با استعداد خیلی شوکه و ناراحت شد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا