سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپا

Legendary: تمدید فصل سه برای سری رقابت Ballroom HBO Max.

سرویس پخش جریانی ، رقابت های سالن رقص را برای فصل سوم تمدید کرده است. لیومی مالدونادو ، جاملا جمیل ، لاو روچ و برنده گرمی مگان دی استالین همه برای داوری در فصل سوم برمی گردند.

HBO Max در بیانیه مطبوعاتی اطلاعات بیشتری در مورد تمدید Legendary منتشر کرد.

“سری مسابقات سالن رقص مکس اورجینال LEGENDARY برای فصل سوم باز خواهد گشت. MC Dashaun Wesley به همراه Leiomy Maldonado ، Jameela Jamil ، Law Roach و برنده گرمی® Megan Thee Stallion برمی گردند تا خانه Legendary دیگری را به دست بگیرند.

 

برنامه ای که Rotten Tomatoes آن را “با جواز تازه” اعلام کرد ، با استقبال Vogue 
به عنوان “هیجان انگیزترین مسابقه تلویزیونی که در آنجا برگزار می شود، روبرو شده است.”

فصل های یک و دو LEGENDARY در HBO Max در دسترس است ، از جمله فینال فصل دو ، که با اجرای نمایشی Megan Thee Stallion برگزار می شود.

جنیفر اوکانل ، معاون اجرایی ، برنامه های کتاب غیر داستانی و لایو اکشن، HBO Max ، گفت:”ما خوشحالیم که دوباره با شرکای خودمان در Scout کار می کنیم تا این برنامه را در فصل سه به اوج بیشتری برسانیم و همچنان به این داستان های جذاب بپردازیم.”

راب اریک ، مدیر ارشد خلاقیت و تهیه کننده اجرایی Scout Productions ، گفت: “ما از بازگشت با دوستانمان در HBO MAX ، و همچنین داوران برجسته و MC Dashaun Wesley ، برای فصل سوم هیجان زده هستیم.”  

شما چی فکر میکنید؟ آیا قصد دارید فصل سوم برنامه Legendary را از شبکه HBO Max تماشا کنید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا