سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جنیفر لارنس سر ست فیلمبرداری Don’t Look Up با شیشه خرد شده صدمه دید.

جنیفر لارنس روز جمعه 5 فوریه سر ست فیلمبرداری Don’t Look Up مجروح شد.  

یک منبع نزدیک به جنیفر به E نیوز می گوید: : یک انفجار برای بدلکاری بود که منجر به  خرد شدن شیشه شد. برنده جایزه اسکار در اثر برخورد شیشه به چشمش آسیب دید اما منبع گفت که حال او خوب است.

 تولید این فیلم به کارگردانی آدام مک کی  ، برای یک روز متوقف شد.

در فیلم طنز “بالا را نگاه نکن ”  لئوناردو دی کاپریو ، تیموتی چلامت ، کریس ایوانز ، کیت بلانشت ، مریل استریپ و آریانا گرانده نیز بازی می کنند.  

این فیلم داستان ۲ ستاره‌شناس سطح پایین را دنبال می‌کند که یک تور مطبوعاتی برگزار می‌کنند تا به بشر هشدار دهند یک سیارک در حال نزدیک شدن به زمین است و می‌تواند موجب نابودی آن شود.

مشخص نیست که چه کس دیگری  هنگام انفجار سر صحنه فیلمبرداری بوده است یا اینکه شخص دیگری هم  زخمی شده یا نه. 

TMZ گزارش داد که انفجار در داخل یک رستوران اتفاق افتاده

لارنس روز چهارشنبه در حالی که کت چهارخانه خاکستری و چکمه های مشکی پوشیده بود ، با موهای قرمز و  چتری سر صحنه فیلمبرداری دیده شد

او در سال گذشته هم حادثه دلخراش دیگری را تجربه کرد. در ماه دسامبر ، جنیفر پس از آتش سوزی مزرعه خانواده اش را در کنتاکی با people صحبت کرد.

او گفت: “خوشبختانه ، به دلیل آتش نشانان شگفت انگیز  ، هیچ کس آسیب ندید و همه حیوانات در امان ماندند.” “وقتی برادرم بلین این مسئولیت را به دست گرفت ، او ذهن خلاق و روحیه سرگرم کننده خود را به کار گرفت و اردوگاهی را گسترش داد  زیرا این تنها مکانی بود که بچه ها می توانستند هر کاری را که می خواهند انجام دهند.

جنیفر ، در سال 2019 با کوک مارونی ، کارشناس هنری ازدواج کرد ، او  همچنین برای فیلم های آینده Mob Girl و Bad Blood نیز در نظر گرفته شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا