سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

دختر نی یو و همسرش کریستال رنی اسمیت به دنیا آمد.

نی یو خواننده و بازیگر  و همسرش کریستال رنای اسمیت در اینستاگرام جمعه اعلام کردند که سومین فرزندشان ، دختری به نام ایزابلا رز به دنیا آمد.

اسمیت نوشت: “ایزابلا رز اسمیت” “خدا گفت برنامه ریزی نکن عزیزم! او 4 هفته زودتر آمد اما به موقع برای مامانش آمد! متولد 11:11 صبح (بانوی خوش شانس) 5 پوند 7 اونس سعادت دنیای من در نهایت کامل شده است. “

کریستال همچنین عکسی از ردپای ایزابلا رز را به اشتراک گذاشت ، ، “تو ارزش این همه درد را داری!”.

نی یو  41 ساله و اسمیت 34 ساله دارای دو پسر به نام های شفر 4 ساله و رومان 2 ساله هستند. سازنده فیلم “میس ایندیپندنت” همچنین دارای دو فرزند با پارتنر سابقش مونیتا شاو است.

این زوج  در ماه فوریه اعلام کردند که در انتظار فرزند سومشان هستند. بعد از آشتی آنها بعد از جدایی در فوریه 2020 ، با اسمیت در نوامبر همان سال فاش کرد که اوایل در مورد جدایی آنها از روزنامه های خبری باخبر شده بود. نی یو گفت که آنها بعد از چهار سال زندگی مشترک مسیرشان جدا شده است.  

اما این زوج ظاهراً در حالی که در قرنطینه بودند می توانستند اختلافاتشان را حل کنند.

نی یو در ژوئن سال 2020 گفت: “کل قرنطینه نوعی برکت بود.” قبل از اینکه قرنطینه اتفاق بیفتد ، ما قطعاً در حال صحبت درباره طلاق بودیم. و نوع قرنطینه ما را مجبور کرد که بی حرکت بنشینیم ، جلوی سر و صدای دنیا را بگیریم . “ما در واقع اکنون از قبل قوی تر هستیم”.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا