سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

استوارت دیمن ، ستاره “General Hospital” ، در 84 سالگی درگذشت.

استوارت دیمن ، مشهور به خاطر بازی در نقش دکتر آلن کوارترمین در سریال “General Hospital”، در 84 سالگی درگذشت.

پسر دیمن ، کریستوفر ، خبر را به ایستگاه ABC7 لس آنجلس رساند و گفت که “جایگاه مورد علاقه پدرش” این سریال بوده است. “او بازی در نقش آلن را دوست داشت و همیشه بسیار از آن نقش و آن شغل قدردانی می کرد. این علاقه او بود. “

دیمن چندین سال از نارسایی کلیوی رنج می برد.

دیمن که در سال 1937 در بروکلین متولد شد ، فعالیت بازیگریش را در دهه 1960 شروع کرد ، از جمله در فیلمهای “The Boys From Syracuse” ، “Irma La Douce” و “Do I Hear a Waltz? حضور داشت. ” دیمن هنگامی که در تولید برنامه های موزیکال تلویزیونی “سیندرلا” در سال 1965 به عنوان شاهزاده انتخاب شد و واقعاً مورد توجه قرار گرفت که در آن نقش های اصلی را نیز جینجر راجرز ، والتر پیجون ، سلست هولم و تازه وارد آن زمان لسلی آن وارن بازی کردند.

در سال 1968 ، دیمن بعد از نقل مکان به انگلستان ، در اقتباس تلویزیونی BBC از “یادداشت بانکی 1،000،000 پوندی” مارک تواین بازی کرد. او به کار در تلویزیون بریتانیا ادامه داد و در The New Avengers ” “Space: 1999” و “The Adventures of Black Beauty ”” و سایر سریال ها و فیلم های تلویزیونی بازی کرد.

در سال 1977 ، دیمن نقش معروفش را به عنوان دکتر آلن کوارترمین – پزشکی با اعتیاد به داروی مسکن – در “General Hospital” به دست آورد.  دیمن در سال 1999 برنده جایزه امی بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در درام روزانه شد. او همچنین این شخصیت را در سریال اسپین اف پورت چارلز به ارمغان آورد.

Damon’s Quartermaine نزدیک به 30 سال در “General Hospital” چهره برجسته ای باقی ماند. علی رغم مرگ شخصیت دیمن در سال 2007 ، روح کوارترمین در سریال تا دسامبر سال 2008 حضور داشت. دیمن بعداً بین سالهای 2011 و 2013 بر می گشت تا به صورت پراکنده نقش کوارترمین را بازی کند.

بعد از سه دهه حضور در “General Hospital” ، دیمن به عنوان مهمان در سریال هایی از جمله “روزهای زندگی ما” و “همانطور که جهان می چرخد” بازی کرد. دیمن همچنین در فیلم باب فوس بنام “ستاره 80″ بازی کرد و در سریال های تلویزیونی آمریکایی مثل”جزیره فانتزی” ،”هتل” ، “چکش جدید مایک” و “قتل تشخیص” در دهه 1980 و 1990 به عنوان مهمان نقش آفرینی کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا