سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

بلیک شلتون و گوئن استفانی در مراسمی خصوصی ازدواج می کنند.

شکی نیست که این بار گوئن استفانی و بلیک شلتون ازدواج کردند.

این زوج روز شنبه رسما مورد توجه قرار گرفتند ، کمتر از یک ماه بعد از آنکه استفانی خواننده No Doubt با حلقه ییک الماس در دست چپش شایعات عروسی را برانگیخت.

این مراسم در مزرعه شلتون در اوکلاهما برگزار شد ، جایی که منابع قبلاً گفته بودند او یک کلیسای کوچک به قصد ازدواج با استفانی در آنجا ساخته است.

استفانی 51 ساله و شلتون 45 ساله در سال 2015 بعد از آشنایی به عنوان مربی در برنامه The Voice از NBC ، شروع به رابطه کردند.

در آن زمان ،آنها هر دو تازه طلاق گرفته بودند.

در ژوئیه 2015 ، شلتون بعد از چهار سال ازدواج تقاضای طلاق از میراندا لمبرت ، همسر دومش را کرد. سپس ، فقط چند هفته بعد ، استفانی و گاوین روزدیل هواداران را شوکه کردند و خواستار طلاق شدند که بعد از 13 سال زندگی مشترک و سه فرزند جدا شده است.

از زمان باهم بودن ، نوازندگان در چند آهنگ عاشقانه از جمله “Nobody But You” ، “Happy Anywhere” و “You Make It Feel Like Christmas” باهم همکاری کرده اند.

این زوج نامزدیشان را در اکتبر سال 2020 اعلام کردند.

شلتون بی سر و صدا از خواننده “Rich Girl” با انگشتر الماس بزرگ ، 6 تا 9 عیاری، خواستگاری کرد.

در اوایل این هفته، گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه این زوج بعد از درخواست مجوز ازدواج در اوکلاهما ، به زودی عروسی میکنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا