سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجی

کاردی بی ، نائومی اوساکا و دیگر افراد حمایتشان را از فاجعه زلزله هائیتی نشان می دهند.

پس از آنکه هائیتی بخاطر زلزله غم انگیز 7.2 ریشتری در شنبه 14 اوت ویران شد ، بسیاری از افراد مشهور حمایت و عشقشان را نشان دادند.

بر اساس گزارش NBC News ، این زمین لرزه بیش از 1200 کشته و بیش از 5700 زخمی برجای گذاشت و این اولین بار نبود که جزیره کارائیب چنین بلای طبیعی را تجربه می کرد. پس از زلزله 7 ریشتری 2010 ، همه جهان در سوگ جان باختگان عزادار شدند. بر اساس گزارشی که توسط دولت آمریکا انجام شده ، تعداد کشته ها بین 46000 تا 85000 نفر برآورد شده است.

به گزارش ان بی سی نیوز ، این زمین لرزه در حدود پنج مایلی شهر Petit-Trou-de-Nippes و در 80 مایلی پایتخت هائیتی ، پورتو پرنس رخ داد. حساب توییتر امداد ایالات متحده ویدئویی را در توییترش به اشتراک می گذارد که داوطلبان برای کمک به جامعه هائیتی در پی وقوع زلزله از هواپیما پیاده شده اند. در این گزارش آمده است که 65 نفر ، پنج  سگ و 52000 پوند ابزار و تجهیزات برای کمک ارسال می شوند.

پس از رویداد اخیر ، ستارگان هائیتی از جمله نائومی اوزاکا ، گارسل بووا ، وایکلف ژان ، به همراه کاردی بی و دیگر سلبریتی ها عشق و حمایتشان را از هائیتی به اشتراک گذاشتند. ادامه را بخوانید تا ببینید آنها چه می گویند.

کاردی بی: من برای هائیتی و مردم آن نقطه ضعفی پیدا کردم. آنها پسر عمو و دختر عموهای من هستند. من برای هائیتی دعا می کنم . خدایا آن سرزمین و مردم آن را مورد رحمتت قرار بده.

نائومی اوزاکا: دیدن همه ویرانی هایی که در هائیتی اتفاق می افتد واقعاً ناراحت کننده است و احساس می کنم ما واقعاً نمی توانیم استراحت کنیم. من در این هفته یک تورنمنت بازی می کنم و همه جایزه هایم را به امداد رسانی به هائیتی می دهم. من می دانم که خون اجداد ما قوی است ، ما به راهمان ادامه می دهیم.

خانواده سلطنتی:  ملکه به نخست وزیر هائیتی پیام تسلیت فرستاد.

گارسل بووا: قلب من همراه شما شکسته است ، دیگر نمی توانم تحمل کنم.

بتنی فرانکل:  ما 1.4 میلیون وسیله پزشکی ، غذا و کمک تهیه کرده ایم که ابتدا در Les Cayes ، Jeremie و La Petite Anse توزیع می شود. ما در کل ماه سپتامبر در زمینه نجات ، بازیابی و بازسازی کار خواهیم کرد. لطفا کمک کنید.

وایکلف ژان: همانطور که دنیا به سمت تغییر اقلیم پیش می رود ، اجازه دهید در مورد چگونگی حفاظت از کشورمان تجدید نظر کنیم ، حتی اگر به معنای جابجایی جمعیت به نقاط مختلف جزیره باشد. #دعا برای هائیتی #هاییتی

ریک راس: هائیتی قوی ترین روحیات و افرادی را که می شناسم دارد اما اکنون زمانی است که باید دعا کنیم و خودمان را به مردم و هائیتی بسپاریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا