سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

آنجلینا جولی به اینستاگرام می پیوندد: اولین پست او را ببینید.

آنجلینا جولی رسما به اینستاگرام پیوست.

در اولین پستش در 20 اوت ، این بازیگر 46 ساله نامه ای را که از یک دختر نوجوان در افغانستان دریافت کرده بود به اشتراک گذاشت.

برنده اسکار برای 1.5 میلیون فالور جدیدش نوشت: “در حال حاضر ، مردم افغانستان توانایی برقراری ارتباط در رسانه های اجتماعی و آزادی بیانشان را از دست می دهند.” “بنابراین من به اینستاگرام آمده ام تا داستانها و صدایشان را برای افرادی که در سراسر جهان برای حقوق اولیه انسانی شان مبارزه می کنند به اشتراک بگذارم.”

در این نامه ، این نوجوان ترس های خود را در زمان تصرف افغانستان توسط طالبان توضیح داد.

او می نویسد: “ما همه حقوق داشتیم ، می توانستیم از حقوقمان آزادانه دفاع کنیم اما وقتی آنها آمدند ، همه ما از آنها می ترسیم و فکر می کنیم همه رویاهای ما از بین رفته است.” “ما فکر می کنیم حقوق ما نقض شده است. ما نمی توانیم بیرون برویم. تحصیل و کار بسیار دور است. برخی از مردم می گویند که طالبان تغییر کرده، اما من اینطور فکر نمی کنم زیرا آنها گذشته بسیار بدی دارند.”

در پایان نامه ، زن جوان نوشت: “ما دوباره زندانی هستیم.”

در زیرنویس ، جولی ، که از زمان انتصابش در سال 2012 به عنوان نماینده ویژه کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان فعالیت می کرد ، به یاد آورد که دو هفته قبل از 11 سپتامبر به مرز افغانستان سفر کرده بود. در آنجا ، او نوشت ، “با مهاجران افغان که از طالبان فرار کرده بودند ملاقات کرد. این بیست سال پیش بود.”

جولی ادامه داد: “دیدن آوارگان افغان که ترس و بلاتکلیفی  کشور آنها را فرا گرفته است ، آزاردهنده است.” “صرف این همه زمان و پول ، ریختن خون و از دست دادن جان فقط برای رسیدن به این امر ، تقریباً غیرممکن است. دانستن اینکه اگر آنها ابزار و احترام را داشتند ، چقدر برای خودشان کار می کردند. و ملاقات با زنان و دختران زیادی که نه تنها تحصیل می خواستند ، بلکه برای آن مبارزه کردند.

او سپس از فالورهایش خواست تا اقدامی انجام دهند. جولی در بیوگرافی اش لینک صفحه ای در وب سایت کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد را گذاشته ، که در آن آژانس پناهندگان سازمان ملل خواستار حمایت از اقدامات بشردوستانه در داخل افغانستان شده است “تا اطمینان حاصل شود که همه کسانی که به کمک نیاز دارند فراموش نشوند.”

او در پایان گفت: “مانند دیگران  ، من رو بر نمی گردانم.” “من همچنان به دنبال راه هایی برای کمک هستم. و امیدوارم شما به من بپیوندید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا