سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

کایلی جنر باردار است و در انتظار بچه دوم با تراویس اسکات

چندین منبع به E نیوز تایید می کنند کایلی جنر  فرزند دومش با تراویس اسکات را باردار است!

یک خودی به E نیوز در ماه مه 2019  گفت: “کایلی در مورد بچه دار شدن بسیار صحبت می کند.”او دوست دارد بچه دیگری با تراویس داشته باشد. او احساس می کند که واقعاً مادر شده است.”

با این حال ، برنامه ها تغییر کرد و در پایان سال 2019 ، کایلی 23 ساله و تراویس 29 ساله تصمیم گرفتند رابطه شان را تمام کنند. کایلی در اکتبر 2019 در توییتی نوشت: “من و تراویس با هم روابط خوبی داریم و تمرکز اصلی ما در حال حاضر روی دخترمان استورمی است.” دوستی ما و دختر ما در اولویت است. ”

اگرچه آنها به طور کوتاه راههای جداگانه شان را طی کردند ، اما این دو به عنوان والدین مشترک متحد ماندند و با گذشت زمان ، دوباره به رابطه عاشقانه شان برگشتند.

در ماه ژوئن ،  اسکات نامزد گرمی در حضور در هفتاد و دومین  مراسم Parsons Benefit. عشقش را به ستاره Keeping Up With the Kardashians ابراز کرد. تراویس-که کایلی و استورمی را  با خود همراه کرد-در طول سخنرانی پذیرش  جایزه اش  به دو دختر مورد علاقه اش گفت : “استورمی ، من تو را دوست دارم و دوستت دارم ، دوستت دارم.”

پس از این رویداد ، یک منبع به E نیوز  تایید کرد که  روابط آنها به حالت عادی بازگشته است. این منبع گفت: “کایلی و تراویس بسیار خوشحال هستند و دوباره مانند یک زوج عمل می کنند.” “آنها دست یکدیگر را می گیرند و مهربان هستند. از نشان دادن عشقشان  به دیگری خجالتی نیستند. آنها از یکدیگر حمایت می کنند و پای ثابت زندگی یکدیگر هستند.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا