سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار ورزشی

عراقی زاده: همه جوره با تیم ملی فوتسال تعامل کردیم

[ad_1]

قائم مقام باشگاه گیتی پسند اصفهان گفت: همه جوره با تیم ملی فوتسال تعامل کردیم و امیدواریم تیم ملی در جام جهانی نتیجه مطلوب را بگیرد.

محمد حسین عراقی زاده قائم مقام باشگاه گیتی پسند، در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت این تیم گفت: ما تعداد زیادی بازیکن ملی پوش داریم که بعد از بازی با فرش آرا آن‌ها را در اختیار تیم ملی گذاشتیم. ما هرگونه تعاملی با تیم ملی داشتیم از تعطیلی تمرینات تا شروع زودهنگام لیگ و خستگی بازیکنان پس از بازی‌های ملی و حالا هم باید بدون بازیکنان ملی پوش تمرین کنیم اما برای ما بیش از هر چیز موفقیت تیم ملی مهم است وامیدواریم این همکاری‌ها با نتیجه خوب تیم ملی در جام جهانی فوتسال دنبال شود.

وی افزود: به دلیل تعطیلی طولانی مدت لیگ و لغو هفته چهارم، تمرینات به  مدت ۱۰ روز تعطیل شد و از هفته آینده بدون بازیکنان ملی پوش تمرینات تیم را آغاز می‌کنیم تا با شرایط مناسبی برای ادامه رقابت‌ها آماده شویم.

عراقی زاده در پایان تاکید کرد: امیدوارم بازیکنان ملی پوش نیز با روحیه خوب و شرایط جسمانی مناسب از جام جهانی به ایران برگشته و به تیم اضافه شوند تا بتوانیم با تمام قوا در مسابقات شرکت کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا