سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
سینما و تلویزیونمجله سینمایی

اولین پوستر از سریال Peacemaker منتشر شد

[ad_1]

اولین پوستر از سریال پیس‌میکر (Peacemaker) محصول سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس منتشر شد.

صفحه رسمی این سریال در شبکه اجتماعی، اولین پوستر از سریال پیس‌میکر را منتشر کرده است. این سریال، نسخه فرعی فیلم جوخه انتحار (The Suicide Squad) است. اتفاقات سریال پیس‌میکر دنباله اتفاقات فیلم جوخه انتحار را در پیش خواهد گرفت و بیشتر بر روی شخصیت آن یعنی پیس‌میکر تمرکز خواهد داشت.

این پوستر تازه منتشر شده از سریال پیس‌میکر، اطلاعات جدیدی در مورد این سریال ارائه نمی‌کند و بیشتر اشاره‌ای ریز به این سریال دارد و سعی دارد تا طرفداران را بیشتر به این سریال جلب نماید. در این پوستر، کاراکتر پیس‌میکر با بازی جان سینا (John Cena) در حال راندن یک ماشین است و علامت صلح را با دستان خود به نمایش گذاشته است.

این پوستر همچنین اشاره‌ای به رویداد دی‌سی فن‌دام دارد که قرار است به صورت مجازی در تاریخ 16 اکتبر برگزار شود. احتمالا می‌رود که اطلاعات جدیدی در مورد سریال و شاید یک تریلر از آن در این رویداد ارائه شود.

سریال پیس‌میکر بر اساس کاراکتری از کتاب‌های کمیک دی‌سی به همین نام است و در اصل، یک نسخه فرعی از فیلم جوخه انتحار است که چندی پیش به اکران درآمده بود. جان سینا نقش کاراکتر پیس‌میکر را به تصویر می‌کشد. سریال پیس‌میکر قرار است دارای هشت قسمت باشد و داستان منشا این کاراکتر را بررسی خواهد کرد. کاراکتر پیس‌میکر به شدت به آزادی و صلح معتقد است و برای دست یافتن به آن نیز حاضر به انجام هر کاری است.

دیگر بازیگران سریال پیس‌میکر نیز شامل استیو اگی (Steve Agee)، دنیل بروکز (Danielle Brooks)، رابرت پاتریک (Robert Patrick)، جنیفر هولند (Jennifer Holland)، فردی استروما (Freddie Stroma)، چوکودی ایووجی (Chukwudi Iwuji) است.

تاریخ دقیقی برای پخش و عرضه سریال پیس‌میکر مشخص نشده اما انتظار می‌رود که پخش آن از ژانویه سال 2022 بر روی سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس شروع شود. در زیر می‌توانید اولین پوستر سریال پیس‌میکر را مشاهده نمایید.

سریال Peacemaker

منبع: کولایدر

.
نقل از سینما-فارس

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا