سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
سینما و تلویزیونمجله سینمایی

رده سنی فیلم Venom: Let There Be Carnage مشخص شد

[ad_1]

کمپانی سونی پیکچرز رده سنی فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید (Venom: Let There Be Carnage) را اعلام کرده است.

کمپانی سونی پیکچرز و کلمبیا پیکچرز به طور رسمی اعلام کردند که فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید، دارای رده سنی 13+ خواهد بود. فیلم اول ونوم که در سال 2018 منتشر شد، دارای همین رده سنی بوده است. سکانس‌های اکشن و خشونت‌آمیز و همچنین برخی کلمات نامناسب و موضوعات نگران‌کننده سبب شده تا این فیلم، این رده سنی را دریافت کند.

 در فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید، تام هاردی (Tom Hardy) همانند فیلم اول، بار دیگر نقش ادی راک و سیمبیوت درونش به نام ونوم را به تصویر خواهد کشید. علاوه بر این، این فیلم به معرفی قاتلی سریالی به نام سلتوس کسدی با بازی وودی هارلسون (Woody Harrelson) می‌پردازد.

در صحنه‌های پساتیتراژ فیلم اول ونوم، اشاره‌هایی به حضور وودی هارلسون در نقش این قاتل سریالی شده بود. در ادامه، این قاتل سریالی میزبان سیمبیوتی به نام کارنیج می‌شود. اتفاقات فیلم ونوم 2، یک سال پس از اتفاقات فیلم اول را دنبال خواهد کرد که در آن، ادی راک همچنان در حال کنار آمدن با هم‌زیستی با سیمبیوت ونوم است.

او قصد دارد تا با مصاحبه با سلتوس کسدی، حرفه روزنامه‌نگاری خودش را بار دیگر احیا نماید و همین سبب می‌شود تا کسدی تبدیل به میزبانی برای سیمبیوت کارنیج شود. با هم زیستی این دو، کسدی موفق می‌شود تا پس از اجرای ناموفق اعدامش، از زندان بگریزد.

علاوه بر تام هاردی، میشل ویلیامز (Michelle Williams) نیز نقش انی ویینگ، بازرس بخش قضایی و نامزد سابق ادی راک، را همانند فیلم اول، در فیلم ونوم 2 به تصویر خواهد کشید. نامزد حال حاضر انی ویینگ یعنی دن لوییس با بازی رید اسکات (Reid Scott) نیز در فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید، حضور خواهد داشت.

این فیلم علاوه بر معرفی سیمبیوت کارنیج، به معرفی سیمبیوت دیگری به نام شریک خواهد پرداخت که نائومی هریس (Naomie Harris) آن را بازی خواهد کرد. استیون گراهام (Stephen Graham) نیز نقش کاراگاهی را بازی خواهد کرد که به دنبال پیدا کردن سلتوس کسدی پس از فرارش از زندان است. پگی لو (Peggy Lu) نیز همانند فیلم اول، نقش یک صاحب مغازه به نام آقای چن را بازی خواهد کرد.

فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید قرار بود تا در اکتبر سال 2020 بر روی پرده سینماها اکران گردد اما به دلیل شیوع ویروس کرونا در سرتاسر جهان، تاخیر اکران این فیلم بارها با تاخیر روبه‌رو شد. این فیلم قرار است تا تقریبا یک سال بعدتر یعنی در تاریخ 15 اکتبر سال 2021 بر روی پرده سینماها اکران شود.

منبع: کولایدر

.
نقل از سینما-فارس

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا