سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
سینما و تلویزیونگوناگونمجله فرهنگ و هنر

چند سریال غیرانگلیسیِ جذاب و تماشایی و خفن (۲)

[ad_1]

شاید شما هم عادت کرده‌اید به سریال‌هایی که تولید آمریکا و بریتانیاست، اینجا، اما چند سریال جذاب را معرفی کرده‌ایم که غیرانگلیسی هم هست و هم کشف است و هم لذت.

گومورا – Gomorrah

ژانر: جنایی

imdb:

۸/۷

«گومورا» نسخه ایتالیایی از «پدرخوانده» و «سوپرانوها» است که درگیری‌های گروه‌های مختلف مافیای ایتالیا را تصویر می‌کند. این سریال با اقتباس از رمان پرفروش روبرتو ساویانو ساخته شده که درباره سیاست‌های مافیای گومارا در ناپل است.

سریال غیر انگلیسی  زبان (2)

در شهر ناپل، چیرو دی مارزیو در تلاش برای کسب عنوان ریاست یک باند مافیایی، سنت‌ها را نادیده میگیرد و جاه طلبی او موجب میشود که جان خودش و تمامی اعضای خانوادهاش به خطر می‌افتد و..

سریال گومورا محصول ایتالیا، آلمان است و از سال ۲۰۱۲ در حال پخش است.


بابل برلین – Babylon Berlin

ژانر: جنایی

imdb:

۸/۴

«بابل برلین» یک درام جنایی و نئو-نوآر، به نویسندگی و کارگردانی تام تیکور و اَشیم وان بوریس محصول سال ۲۰۱۷ است. با سرقت یک قطار روسی و ورود یک کارآگاه به شهر برای تحقیق دربارهی یک حلقهی اخاذی آغاز می‌شود و در ادامه داستان به سمت و سو‌های مختلفی می‌رود.

سریال غیر انگلیسی  زبان (2)
سریال «بابل برلین» محصول آلمان است و از سال ۲۰۱۷ در حال پخش است.


خوراک سامورایی- Samurai Gourmet

ژانر: کمدی

imdb:

۸/۲

سریال «خوراک سامورایی» یک سریال آرامش بخش ژاپنی است و داستان تاکشی که به تازگی بازنشسته شده. او بعد از ملاقات با یک سامورایی قرن هفدهمی و خوردن چیز‌هایی که واقعا دوستشان دارد، علاقه‌ی خود به غذا و زندگی را برای بار دیگر بازمی یابد. تعجب نکنید اگر بعد دیدن این سریال به غذا‌ها و فرهنگ ژاپن علاقمند شوید.

سریال غیر انگلیسی  زبان (2)

سریال «خوراک سامورایی» محصول ژاپن است و از سال ۲۰۱۷ در حال پخش است.

چند سریال غیرانگلیسیِ جذاب و تماشایی و خفن (۲)


سریال پل –Bron|Broen

ژانر: جنایی، معمایی

imdb:

۸/۶

سریال «پل» با پیدا شدن یک جسد بر روی پل اورساند که کشور سوئد و دانمارک را به هم وصل می‌کند شروع می‌شود، به ناچار دو کاراگاه داستان که شباهت آنچنانی به هم ندارند مجبور می‌شوند با همدیگر کار کنند. سریال پل تاکنون، چهار بار با همکاری میان چندین کشور مختلف بازسازی شده است.

سریال غیر انگلیسی  زبان (2)

اتفاقی کم نظیر که هم ریشه در کیفیت سریال دارد و هم در قابلیت بالای بومی کردن آن، و هم در جذابیتی که تفاوت‌ها و برخورد‌های فرهنگی میان کشور‌های همسایه برای تماشاگر‌ها دارد.

چند سریال غیرانگلیسیِ جذاب و تماشایی و خفن (۲)

سریال «پل» محصول سوئد، دارنماک، آلمان است و از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۸ پخش شده است.


سریال کن کن کوچولو – Li’l Quinquin

ژانر: جنایی، کمدی

imdb:

۷/۴

«کن کن کوچولو» که به عنوان اثر برگزیده‌ی نشریه‌ی کایه دو سینما در سال ۲۰۱۴ انتخاب شد. داستانی جنایی را روایت می‌کند که هم در طرح داستانی و هم در لحن منحصر به فرد است و خود را از باقی آثار در این زمینه جدا می‌کند.

سریال غیر انگلیسی  زبان (2)
داستان «کن کن کوچولو» در میانه تابستانی شروع می‌شود: در همان حال که دارودسته کن کن نوجوان مشغول به این سو و آن سو سرک کشیدن‌های شیطنت آمیز و بی خیال خود در شهر کوچک شان هستند، قتلی مرموز آشکار می‌شود.

 سریال «کن کن کوچولو» محصول فرانسه است و در سال ۲۰۱۴ پخش شده است.


باران -The Rain

ژانر: علمی تخیلی

imdb:

۶/۴

همانطور که جهان رو به فانی است این سریال نیز با این محوریت بارش یک سری از ابر‌های ناقل ویروس بسیار کشنده‌ای است که نصف جمعیت کشور‌های حوزه اسکاندیناوی را از بین می‌برد.

سریال غیر انگلیسی  زبان (2)

دو نوجوان، ۶ سال پس از این حادثه برای اولین‌بار از پناهگاهشان که یک انبار است خارج می‌شوند و در مسیری برای یافتن سایر بازماندگان حرکت می‌کنند.

سریال محصول دارنماک، آمریکا است که از سال ۲۰۱۸ در حال پخش است.

[ad_2] منبع:برترنیها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا