سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپا

سریال “Gentefied” پس از پخش دو فصل در نتفلیکس کنسل شد.

سریال Gentefied یک درام کمدی لاتین است که درباره سه پسر عموی مکزیکی-آمریکایی هست که سعی می کنند تعادلی بین رسیدن به رویای آمریکاییشان و محافظت از محله و فرهنگشان در برابر اعیان سازی محله پیدا کنند و مغازه ی تاکوی معروف پدربزرگشان را زنده نگه دارند. 

Gentefied هرگز نتوانست از نظر بیننده در لیست 10 برتر نتفلیکس قرار بگیرد که احتمالاً همین باعث شده   علیرغم نظرات مثبت فراوان و تأییدیه 96 درصدی امتیاز در راتن تومیتوز , نتفلیکس تصمیم به لغو آن بگیرد.

در این سریال کری مارتین، واکین کوزیو، جوزف جولیان سوریا، کارلوس سانتوس، لورا پاتالانو و آلما مارتینز در کنار بازیگران فصل دوم، ملینا بوبادیلا، مانوئل اوریزا، ایوانا روجاس و کلاریسا تیبو  حضور داشتند. فصل دوم Gentefied موضوعاتی مانند تبعید، پدر شدن و تلاش برای زنده ماندن در دنیایی را پوشش می‌دهد که دائماً مرزها را تعیین می‌کند و در عین حال تمرکز بر تلاش برای زنده نگه داشتن مغازه تاکوی پدربزگ آنها است. این سریال دیدگاه مهمی در مورد اعیان سازی و نحوه تأثیر آن بر مردم ساکن در مناطقی که اعیان سازی می شوند ارائه داده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا